Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Küçükyalı Çamaşır Makinası Servisi
Küçükyalı Çamaşır Makinası Servisi

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren IKINOX Beyaz Eşya Servisi ,Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardım Küçükyalı Çamaşır Makinası Servisi IKINOX ile servis almanın yolunu keşfedin.

Küçükyalı Çamaşır Makinası Servisi 

Sorunlarınız mı var? Yardım ister misiniz? Probleminizi birlikte çözelim. Aşağıdaki adımları takip edin;

·    Çamaşır makinası.

·    Kurutma makinası.

·    Bulaşık makinası.

·    Buzdolabı.

·    Derin dondurucu.

·    Ocak, fırın.

·    Davlumbaz.

Çamaşır Makinası Servis Küçükyalı 

Küçükyalı Çamaşır Makinası Servisi uzun süredir ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Küçükyalı Çamaşır Makinası Servisi olan IKINOX, buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Küçükyalı Çamaşır Makinası Servis 

Örneğin; Çamaşır makinam su boşaltmıyor, su almıyor. Su dolar dolmaz boşalıyor, titreşim yapıyor, çamaşır makinası çok gürültülü çalışıyor ya da makinam sarsıntılı çalışıyor. Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor, deterjan çekmecesinden su kaçırıyor. Çamaşır makinası deterjan almıyor. makina altından su kaçırıyor veya makinam duruluma yapmıyor. Çamaşır makinam sıkma yapmıyor, çok ses çıkartıyor gibi problemleriniz varsa hiç düşünmeden Küçükyalı Çamaşır Makinası Servisi 0216 606 08 40 arayın! Çamaşırlarınız ve sizin güven içinde olması için beyaz eşya servisi IKINOX hizmetinizdedir.

Çamaşır Makinası Servisi Küçükyalı  

Acil nöbetçi servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla ayrıntılı hizmet anlayışımız ile Küçükyalı Çamaşır Makinası Ikınox Servisi hep yanınızdadır.

Profesyonel servis anlayışını yakından tanıyın!

Küçükyalı IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40 arayın!

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım