Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Küçükyalı Buzdolabı Servisi
Küçükyalı Buzdolabı Servisi

Küçükyalı Buzdolabı Servisi IKINOX, buzdolabı veya çamaşır,bulaşık makinası gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Küçükyalı Buzdolabı Servisi hizmet verdiği genel eşyalar;

·    Derin dondurucu.

·    Buzdolabı.

·    Çamaşır makinası.

·    Bulaşık makinası.

·    Fırın.

·    Set üstü ocaklar.

·    Kurutma makinaları.

·    Ankastre cihazlar.

Küçükyalı Buzdolabı Servisi  

Küçükyalı Buzdolabı Servisi Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız  aynı zamanda eğitimli uzman personel kadrosu ile hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Küçükyalı Buzdolabı Servisi başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.

Buzdolabı Servis Küçükyalı  

Küçükyalı Buzdolabı Servisi çevresindeki pazarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir. Uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Küçükyalı Buzdolabı Servis 

Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihityacınız olan tek şey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de genel eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşabilir, arıza not bırakabilirsiniz.

IKINOX TEL NO: 0216606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR. 

Etiketler:servis

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım