Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Maltepe Siemens Servisi
Maltepe Siemens Servisi

Maltepe Siemens Servisi

Maltepe Siemens Servisi; Yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan SİEMENS özel servisi olan IKINOX, No-Frost buzdolabı gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Maltepe çevresine özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·         No-Frost Buzdolabı.

·         Fırın.

·         Çamaşır Makinesi. 

·         Bulaşık Makinesi.

·         Termosifon servisi. 

·         Kurutma makinaları.

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Maltepe de ikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisizim her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Siemens Beyaz Eşyalar Arızalandığında Ne Yapmalı?

Örneğin; Buzdolapları günümüz modern toplum yaşamının en gerekli beyaz eşya ürünlerinin başında ilk sırada yer alır. Buzdolabı teknolojisi ile birlikte artık gıdaları daha uzun süreler, ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde saklayabilme şansına sahip olabiliyoruz.

Kullanım sırasında olağandışı haller ile karşılaşılmasına ve buzdolabının mevcut performansından verim alınmamasına neden olabilen bu sorunlara yönelik olarak Maltepe Siemens Servisi

merkezi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Maltepe Siemens Servisi

hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek,daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

IKINOX Siemens Servisi Sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan servisimiz ödemelerde her zaman kolaylık sağlar. Sizlere eft, banka kartları ile ödeme veya kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunar. Kaliteyi  en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır. Kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı almakiçin sizlerde 7/24 kurumsal firmamıza ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz .

Maltepe çevresinde amacımız, müsterilerimize en hızlı ve en guvenli hizmeti vermektir. Zor durumda kalmamanız mağdur olmamanıziçin elinden gelen her şeyi yapar.

SİEMENS ÖZEL  SERVİS MALTEPE TEL NO: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım