Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Maltepe Çamaşır Makinası Servisi
Maltepe Çamaşır Makinası Servisi

Kuruluş aşamasından beri doğru hedef ve stratejilerle, sektörde hızla büyüyen Teknik Servis olan IKINOX un hizmet verdiği ürünler:

·Buzdolabı.

·Bulaşık makinası.

·Çamaşır makinası.

·Davlumbazlar.

·Fırın.

·Ankastre ürünler.

Maltepe Çamaşır Makinası Servisi

Maltepe Çamaşır Makinası Servisi İstanbul genelinde hizmet vermeye yıllardır devam ediyoruz. Maltepe müşterilerine en hızlı  güvenilir, hizmeti vermek için haftanın yedi gün yirmi dört saat boyunca çalışmalar yapıyoruz.Maltepe Çamaşır Makinası Servisi tarafından en küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun giderilir. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştirilir. 

Çamaşır Makinası Servis Maltepe

Maltepe Çamaşır Makinası Servisi Ev eşyalarının hayatımızdaki rolü tartışmasız çok büyüktür. Bazen eşyalarımızda bakım, onarım gereksinimi ortaya çıkabilir. Örneğin; Buzdolapları zamanla sürekli kullanımdan dolayı aşınır ya da çeşitli arızalar çıkarmaya başlar. Genellikle iyi soğutmama, buzlanma veya çok elektrik harcama gibi problemler olduğu gibi ses yapma, koku gelmesi ve komple çalışmaması gibi büyük sorunlarda oluşabilir.Buzdolabınızı yeni alırken boyutu, özellikleri, az enerji harcaması kadar teknik servis performans ayarlarına dikkat edin. İyi bir buzdolabı kadar iyi bir servis ekibi de önemlidir. Maltepe Çamaşır Makinası Servisi her konuda size yardımcı olur.

Maltepe Çamaşır Makinası Servis 

Buzdolapları yüksek performans ile çalışması için düzenli bakım yaptırılması gerekir. Maltepe Çamaşır Makinası Servisi ile yaptıracağınız rutin bakımlar buzdolabınızın ömrünü uzatır. Daha az elektrik harcamasını sağlar ve sizin için tehlikeli ya da masraflı oluşacak arızayı önlemenizi sağlar.Maltepe IKINOX servisi olarak siz müşterilerimize tavsiyemiz; buzdolabı kapısını çok sık şekilde uzun süreli açık tutulması ısı kaybına neden olur. Isıyı koruyabilmek için sürekli çalışır bu da buzdolabının yorulmasına, fazla enerji harcamasına ve zamanla bozulmasına neden olur. Ayrıca buzdolabına sıcak bir şey, üstü açık sıvılar konulmamalıdır. 

Çamaşır Makinası Servisi Maltepe 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım