Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Seg Servisi
Kartal Seg Servisi

Kartal Seg Servisi yenilikler yapmak konusundaki kararlılığı güneş enerjisi, pil ve enerji yönetimi konularında yaşamları değiştiren gelişmelere imza atmasını sağlamıştır. Uzun zamandır topluma ve işletmelere fayda sağlayan benzersiz ürünler icat etmektedir. Kartal Seg Servisi Türkiye teknolojisi tüm dünyada milyonlarca müşteri tarafından kullanılmaktadır.

Kartal Seg Servisi hizmet verdiği ürün gamı;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, davlumbaz.

·Ankastre ürünler.

Kartal Seg Servisi 

Anadolu yakasının incisiyiz! IKINOX Servisini  talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları  profosyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır. Aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlar için tamir  hizmeti sunuyoruz.Kartal Seg Servisi Hızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Seg Servis Kartal 

Kartal Seg Servisi Beyaz eşya servisi Maltepecivar semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz.Haftanın 7 gün 24 saati, Seg IKINOX teknik servisini arayabilir; beklemeden profesyonel hizmetimizden yararlana bilirsiniz.

·Acil nöbetçi servisimiz mevcuttur.

·Hizmet anlayışımız ivedi şekilde çözümler sağlamaktır.

·Servis personelimiz için sağlık, hijyen kurallarına uyumludur.

·Ürünlere yerinde bakım, onarım hizmetiyle sonuca varılır.

·Uzun süreli tamir gereken veya servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Kartal Seg Servis 

Kartal IKINOX Servisi beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Kartal çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.Şirketimiz Anadolu Yakası'nın en odak noktasında Kartal bölgesinde servis ağımız her geçen gün büyüyor. İş yeri ve aranılan her yer için, misyonumuz tüm dünyada insanların yaşam kalitesini artıracak benzersiz ürünlere çözümler yaratmaktır.

Seg Servisi Kartal

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım