Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Finlux Servisi
Kadıköy Finlux Servisi

Kadıköy Finlux Servisi Uzun zamandan beri beyaz eşya sektörüne önemli katkılar sağlayan Finlux servisi olan IKINOX, No-Frost buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ve bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar

Kadıköy Finlux Servisi

IKINOX servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·No-Frost Buzdolabı.

·Fırın, ocak.

·Çamaşır Makinası. 

·Bulaşık Makinası.

·Kombi servisi.

·Ankastre ürünleri.

·Kurutma makinaları.

Finlux Servis Kadıköy
İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Servisimiz İstanbul Kadıköyde ikamet eden müşterilerimizin her gün onlarca hizmet talebine ivedi şekilde cevap vermektedir.Kadıköy Finlux Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, uzun  süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Kadıköy Finlux ServisiFinlux IKINOX servisleri hizmetleri arasında bulunan lcd, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerin tamir, bakım montajı yapmaktadır.

Kadıköy Finlux Beyaz Eşya Servisi 

Kullanım sırasında olumsuz durumlar ile karşılaşılması veya beyaz eşyaların mevcut performansından verim alınmaması gibi sorunlara yönelik olarak Kadıköy IKINOX Teknik tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.

Finlux Servisi Kadıköy

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Kadıköy Finlux Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek, daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

Kadıköy Finlux Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM: 0216 606 0 840

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım