Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi
Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi

Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi;Beyaz eşya sektörünün birçok kategorisinde dünyada söz sahibi konuma gelen Türkiye, en az su tüketen çamaşır makinesi, en kısa sürede yıkayan, az su tüketen bulaşık makinesi, az enerji tüketen buzdolabı veya kurutucu, en sessiz çalışan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın örnekleri ile oldukça ses getirmektedir. Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi olarak tüm bakım, onarım için her zaman hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi

Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi, beyaz eşyalar evlerin olmazsa olmazı ürünlerdir. Günlük yaşantımız da zaman kazanmamızı sağlayan ve işlerimizi kolaylaştıran vazgeçilmez makinelerdir. Bu eşyalar alındığı tarihten itibaren 2 yıl garantili olarak alırız. Gerek garanti kapsamında gerekte garanti kapsamı bittiğinde arıza yapabiliyorlar.Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi sizlerin her türlü bakım/ onarım işlerinize çözüm sağlamayı görev bilmiştir.

Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi olarak verdiğimiz bazı hizmetler;

·Ankastre ocak.

·Davlumbaz.

·Buharlı pişirici.

·Bulaşık makinesi.

·Buzdolabı .

·Çamaşır makinesi.

·Kurutma makinesi.

·Bulaşık makinesi .

·Fırın.

Çamaşır Makinası Servis Kadıköy 

Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi; Her marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Kadıköy Çamaşır Makinası Servis

Kadıköy IKINOX Servis müşterilerimize sağladığımız hizmetler şunlardır;

·        İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.   Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·        Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·        Randevuya zamanında gideriz.   Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·        Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

·      Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Kadıköy Çamaşır Makinası Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım