Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Dudullu Küppersbusch Servisi
Dudullu Küppersbusch Servisi

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Küppersbusch Türkiye beyaz eşya ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardım Dudullu IKINOX Servisi ile özel hizmet almanın yolunu keşfedin.
 
Dudullu Küppersbusch Servisi uzun süredir ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Küppersbusch özel servisi olan IKINOX, buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Dudullu Küppersbusch Servisi

Örneğin; Çamaşır makinam su boşaltmıyor, su almıyor. Su dolar dolmaz boşalıyor, titreşim yapıyor, çamaşır makinası çok gürültülü çalışıyor ya da makinam sarsıntılı çalışıyor. Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor, deterjan çekmecesinden su kaçırıyor. Çamaşır makinası deterjan almıyor. makina altından su kaçırıyor veya makinam duruluma yapmıyor. Çamaşır makinam sıkma yapmıyor, çok ses çıkartıyor gibi problemleriniz varsa hiç düşünmeden Dudullu Küppersbusch Servisi 0216 606 08 40 arayın! Çamaşırlarınız ve sizin güven içinde olması için beyaz eşya servisi IKINOX hizmetinizdedir.

Acil nöbetçi servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla ayrıntılı hizmet anlayışımız ile Dudullu Küppersbusch Servisi hep yanınızdadır.

Dudullu Küppersbusch Servis

Dudullu Acil Servis desteği%100 güvenilir, uzman ekip. Yaygın servis ağı. Zamanında randevu, profesyonel ekip ile tanışın taleplerinize hızlı bir şekilde  cevap alın.

Dudullu IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40 arayın! profesyonel servis anlayışını yakından tanıyın!
Etiketler:servis

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım