Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Çekmeköy Finlux Servisi
Çekmeköy Finlux Servisi

Çekmeköy çevresine IKINOX servisimizin hizmet verdiği ürünler ;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, davlumbaz.

·Ankastre ürünler servisi.

Çekmeköy Finlux Servisi 

Çekmeköy Finlux Servisi pazarlarındaki gelişmelerle birlikte teknolojisi de gelişen elektronik eşya sektörü, teknolojik gelişimin temeline verimliliği oturtuyor.Servis talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Çekmeköy Finlux Servisi hizmet verdiği onarım, bakım ve arızalara garanti vermektedir.

Finlux Servis Çekmeköy

Çekmeköy Finlux Servisi Anında çözüm üretmek için çalışan IKINOX, Finlux markalı cihazlarınıza bir yıl garantili teknik servis hizmeti verir. İstanbul anadolu yakasına hizmet veren IKINOX servisi çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Onarılması gereken beyaz eşyalarınız, ankastreleriniz ve kombileriniz için çekmeköy IKINOX servisi için bize ulaşın!

Çekmeköy Finlux Servis 

Çekmeköy Finlux Servisi Hızlı ve güvenilir teknik servis anlayışı ile gezici mobil araçları ile aynı gün Finlux ürünlerinize servis imkanı. Vermiş olduğumuz hizmetler için Çekmeköy Finlux Servisi teknik ekip konusunda uzman ekiplerimiz size yönlendirilecektir. Teknik destek ekibimiz  sürekli eğitimlere tabi tutulur.

Finlux Servisi Çekmeköy 

Çekmeköy Finlux Servisi beyaz eşya, ankastre ve buzdolabı arızalarınız için montaj bakım arıza, yedek parça satış sonrası hizmetleri sunmaktadır. 7/24  0216 577 79 00 Çağrı Merkezimizi arayabilir; beklemeden yorulmadan profesyonel Finlux Servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Çekmeköy Finlux Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM: 0216 606 0 840

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım