Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Bulgurlu Regal Servisi
Bulgurlu Regal Servisi

Bulgurlu Regal Servisi

Bulgurlu Regal servisi günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan IKINOX, termosifon kombi ve solo ocaklar arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunar. Bulgurlu Regal servisimizin hizmet verdiği başlıca eşyalar;

·     Kombi.

·     Buzdolapları.

·     Fırınlar.

·     Derin Dondurucular.

·     Solo Ocaklar.

·     Termosifonlar.

·     Çamaşır Makinası.

·     Bulaşık Makinası.

Regal Servis Bulgurlu

Bulgurlu Regal Servisi Eviniz veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servisi için bizi arayın! Regal servis Arıza kaydı oluşturarak, size en yakın zamanda ulaşırız. Regal Servisi IKINOX İLETİŞİM: 0216 606 08 40

Müşteri ilişkilerini yönetmek belirli bir süreci beraberinde getirmektedir. Bu evreleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

·         Müşteri seçimi,

·         Müşteri edinme,

·         Müşteri koruma,

·         Müşteri derileştirme,

·         Müşteri Seçimi,

Bulgurlu Regal Servis

Müşteri ilişkileri yönetiminin bu evresinin ana amacı “en karlı müşteri kim?” sorusunun cevabının bulunmasıdır. Bu çerçevede sürekli çalışmalar yaparak tecbürelerimizi harmanlayarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız.Bulgurlu Regal Servisine ilettiğiniz tüm beyaz eşya problemleriniz ürünleriniz konusunda uzmanlaşmış profesyonel teknik servis ekiplerimizce incelenerek siz değerli kullanıcılarımıza arıza ile ilgili bilgi verilecektir.

Bulgurlu Regal Beyaz Eşya Servisi

Bulgurlu IKINOX Servisi Sunmuş olduğu tüm tamir ve onarım hizmetlerine garanti vermektedir. Gün içinde hızlı teknik servis hizmeti verir. Deneyimli, profesyonel teknik ekip ve geniş parça stoğu ile donanımlı araçlarla müşterilerimizin hizmetindeyiz.Bulgurlu Regal Servisi  beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza için 7 / 24 çağrı merkezimiz sürekli olarak servis kaydı almaktadır.  Aldığınız tüm beyaz eşya servis hizmetlerinde teknisyenlerimiz ürünlerinizin onarım ve bakım işlemlerini giderirler.

Bulgurlu Regal Servisi IKINOX İLETİŞİM: 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım