Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Bulgurlu İndesit Servisi
Bulgurlu İndesit Servisi

Bulgurlu İndesit Servisi

Senelerdir ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan İndesit servisi olan IKINOX, buzdolabı veya kombi gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Bulgurlu İndesit Servisi hizmet verdiği genel eşyalar;

·Derin dondurucu.

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın.

·Set üstü ocaklar.

·Kurutma makinaları.

·Ankastre cihazlar.


Bulgurlu İndesit Servisi Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız  aynı zamanda eğitimli uzman personel kadrosu ile hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.

İndesit Servis Bulgurlu

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Bulgurlu İndesit Servisi başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.

Bulgurlu İndesit çevresindeki pazarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir. Uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bulgurlu İndesit Servis

Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihityacınız olan tek şey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de genel eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşabilir, arıza not bırakabilirsiniz. IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40

Bulgurlu İndesit Beyaz Eşya Servisi

İndesit Servis İstanbul iilçesi Bulgurlu içinde en bilinen ve tercih edilen adreslerden olan IKINOX beyaz eşya servisi, tüm elektrikli ev aletleriniz konusunda sizlere anında yardımcı oluyoruz.İndesit markasının beyaz eşya, bakım, onarım ve montajını yapıyoruz. Sizler de tüm arızalarınız konusunda servisimizden istediğiniz gibi anında yardım alın! Uzman ekibimizin sunduğu kaliteli, güvenilir, uzun ömürlü hizmetler sayesinde artık beyaz eşyalarınız her zaman ilk günkü gibi olmaktadır.

IKINOX TEL NO: 0216606 08 40    FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım