Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy dominox servisi 

Kadıköy dominox servisi olarak amacımız her zaman memnuniyetinizi en üst seviyede tutup siz değerli müşterilerimize en hızlı, en kaliteli, en güvenilir ve en önemlisi de en ekonomik çözümleri sunmaktır. Üstelik size sağladığımız hizmetler garantimiz içerisindedir. Çalışma arkadaşlarımız konusunda uzman, deneyim sahibi olmaları dışında her zaman sizlere güler yüzlü bir hizmet sağlamaktadırlar. Cihazınızla ilgili sorun çözüldükten sonra teknik servis personellerimiz size bazı kullanım tekniklerinden bahsedeceklerdir. Bu da cihazlarınızı uyguladığınız takdirde daha verimli ve uzun vadeli kullanmanız için basit bilgilerdir.

Kadıköy Dominox Özel Servisi Olarak Neden Bizimle Çalışmak İsteyesiniz?

  • Evlerimizde kullanılan elektrikli aletlerin bir sorun yaşatması işleri ciddi anlamda aksatır ve bir an önce çözümlensin istenir ve bu noktada bizden alacağınız hizmet son derece hızlıdır.
  • Bu sorun iyi bir şekilde çözümlensin, kaliteli hizmet verilsin istenir. Biz konusunda uzman teknik servis personelleri ve en kaliteli yedek parçalarla size hizmet sunmaktayız.
  • Zaten alırken yeterince yüksek bedeller ödediğimiz bu cihazlar bir de yüksek maliyetlere onarılsın istenmez. Diğer servislere göre de daha ekonomik hizmet sunmaktayız.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım