Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

termikel Teknik servis
termikel Teknik servis

Termikel Servis

Termikel Teknik Servis: Termikel ankastre ürünlerde her geçen gün artan model ve yeni tasarımları ile mutfaklarda şenlik havası var. Mutfaklarda Ocak, Fırın, Davlumbaz, üçlüsü olarak kullanılan bu ürünler kullanımı çok tercih edilen kullanımı rahat şık görüntüsü ile mutfaklara tasarımı ile ışıltı katıyor.
Termikel Ocak Servisi: Termikel ocaklar farklı modelleri ile mutfaklardaki kullanım alanına göre farklı boyutlarda tasarlanmış olarak istediğiniz boyutta olanı tercih edebiliyorsunuz. Kullanmış olduğunuz ocak ile ilgili bir sorun yaşamış olduğunuz durumda

Termikel Ocak Servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu durumda yapmanız gereken sadece merkezimizden arıza kaydı oluşturmak. Kayıt oluşturmanız durumunda teknik ekibimiz sizin ile irtibat kurup en kısa sürede hizmet almanızı sağlayacaktır. 

Gelip arıza ile sizi bilgilendirip onayınızı alıp en kısa surede onarım yapılacaktır. Bazı arızalar yerinde onarım yapılabiliyorken bazı arızalar durumunda ocak atölyemize alınması gerekebiliyor. Ocak atölyeye alınması durumda onarım yapılır gerekli test ve kontrolleri yapıldıktan sonra çalışır durumda size teslim edilmektedir.
Termikel Fırın Servisi:  Günümüzde artık fırınsız ev bulunmamakta. Farklı çeşit ve modellerde kullanmış olduğumuz fırınlarımız arıza yapmaları durumunda

Termikel Fırın Servisi

olarak sizlere yaşamış olduğunuz arıza ile en kısa sürede hizmet verecektir. Farklı arızalar gösterebilen cihazlarınız arıza tespiti yapıldıktan sonra bizin bilginiz dahilinde onarım yapılacaktır. Bazı cihazlar yerinde onarım yapılabilirken bazı arızalarda atölyeye alınması gerekebiliyor.

Onayınız ile alınan cihazınız onarım yapılmasından sonra gerekli teste tabi tutulur ve sorunsuz ve çalışır durumda sizlere teslim edilir. Herhangi bir şekilde bir yıl içinde aynı arıza ile karşılaşırsanız ekiplerimiz gelip ücretsiz kontrollerini yapmaktadır.
Kısacası Termikel cihazlarında istanbul Anadolu Yakası'nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arızalarında ve bakım onarımında tercih edebileceğiniz bir firmayız. Firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.
Önemli Not :Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir.

Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır

Etiketler:Termikel

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım