Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Teba servisi
Üsküdar Teba servisi

Üsküdar Teba servisi 0216 606 0 840 hizmetleri dâhilinde beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek arızalar veya parça değişimi gerektirecek sorunlarınızın çözümünde firmamızı arayarak en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır İstanbul’un birçok semtinde hizmet veren uzman kadrolardan meydana gelmektedir.

Geniş servis ağıyla verdiğimiz hizmetlerde, müşteri memnuniyeti ilkesi en önemli özelliğimizdir. Ev veya işyerlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek arıza halleri durumunda servisimizi arayarak, en kısa süre içerisinde mağduriyetinizi giderebilirsiniz. Firmamız arızalar dışında montaj, bakım, onarım ve parça temini konusunda da hizmetinizdedir.

Üsküdar Teba servisi olarak en kısa zamana alınan randevularla gezici servisimiz tarafından giderilen sorunlar, müşteri taleplerinin durumuna ve arızanın durumuna göre gerek olduğu yerde, gerekse firmamızın merkezinde işleme tabi tutulmaktadır. 7 gün 24 saat esasına göre görev yapan servisimizde görev yapan personellerimiz, güzler yüzlü ve işinin ehli uzmanlardan oluşmaktadır. Kaliteli hizmet, hızlı çözüm ve uygun fiyat prensibine göre hizmet veren firmamız, Teba marka • Buzdolabı • Çamaşır Makinesi • Bulaşık Makinesi • Fırın ve Davlumbaz Sorunlarında güven içerisinde arayabileceğiniz tek adrestir. Karşılaşılan sorunların garantili çözümüne odaklı olarak çalışan uzmanlarımız, en gelişmiş teknolojik cihazlarla arıza tespiti yapmaktadır. Teba Servisinde Teknolojik Çözümler Üsküdar Teba servisi görevlisi olarak hizmet veren personelimiz, gelişen teknolojiye paralel olarak kendini sürekli olarak yenileyen bir anlayışla görev yapmaktadır.

Üsküdar Teba servisi 

Son derece ileri tekniklerle üretilen modern ev eşyalarınızın tamir, bakım ve parça değişiminde teknolojiye uygun çözümler üretilmektedir. Bu sayede tüm eşyalarınızın ilk günkü performansına kavuşması sağlanarak kullanım ömrü uzatılmaktadır. Üsküdar Teba Servisi ihtiyaçlarınızda gezici servisimize başvurarak, en küçük bir mağduriyet yaşamadan sorunlarınızı çözebilirsiniz. Evlerde yaşam konforu sağlayan beyaz eşyaların uzun süre işlevsiz kalması, normal yaşamı oldukça kötü yönde etkilemektedir.

Bunun bilincinde olan uzman personelimiz, her zaman müşteri menfaatini gözeterek sorunların çözümünde garantili yöntemler kullanmaktadır. Beyaz eşyalarınızla ilgili tüm sorunlarınızda firmamızın iletişim hatlarından bize ulaşabilir, arıza, bakım, onarım ve parça değişimi taleplerinizi iletebilirsiniz. Sadece bir tek telefonla en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla sağlayacağınız servis hizmetleri ile tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım