Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Frigidaire Servisi
Üsküdar Frigidaire Servisi

Üsküdar Frigidaire Servisi 0216 606 0 840 Beyaz Eşyalar, ağır, elektrikle çalışan ve her evde bulunan en çok kullandığımız ürünler olup evlerimizin demirbaşları halini almışlardır. Beyaz eşya denilince akla ilk gelen ürünler buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gelmektedir. Kadıköy ilçemiz de İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olup beyaz eşya servisine oldukça fazla ihtiyacı vardır.

Üsküdar Frigidaire  Servisi Olarak Sizlere Nasıl Hizmet Vermekteyiz? Beyaz eşyalar oldukça ağır, taşınması zor ama evlerimizde en önemli yeri alan elektronik cihazlarımızdır. Bir buzdolabının soğutma yapmaması derin dondurucusu, kahvaltılık bölümü, yapılan yemekler, sebze ve meyvelerinde bozulup çöp olmasına sebep olur. Bu yüzden böyle bir sorunun kullanıcılar tarafından mümkün olduğunca hızlı çözülmesi istenir. Yine aynı şekilde çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinin çalışmaması da ev içinde ciddi sorunlara yol açmaktadır. İşte bu noktada Kadıköy beyaz eşya servisi olarak hepsi alanında uzman ve geniş kadromuzla siz değerli müşterilerimize hızlı, güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmaktayız. Tarafımızdan hizmet alabilmeniz için bize telefon ya da e-posta adresimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Frigidaire Servisi Olarak Bizi Tercih Etmelisiniz? • Memnuniyetiniz bizim ilk amacımızdır.

• Bu amaçla,kullandığınız bir beyaz eşyanın arızalanması ve artık size hizmet etmemesini kendi sorunumuz olarak görüp nasıl hizmet almak istiyorsak o şekilde hizmet vermeliyiz inancıyla görevimizi yerine getirmekteyiz. • Gerek parça değişimi gerekse beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım konularında sizlere hızlı, etkili, güvenilir ve garantili hizmet sunmaktayız. • Her marka beyaz eşyanızın bakım, onarım ve parça değişimi işlemleri için buradayız.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım