Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Elektrolux servisi
Üsküdar Elektrolux servisi

Üsküdar Elektrolux servisi 0216 606 0 840 olarak İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Üsküdar ilçesinde de geniş servis olanaklarımızla beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve parça değişim işlemlerinde hizmet veriyoruz.

Kurulduğumuz günden bu güne kadar sürekli müşteri tavsiyeleri ile yükselmeyi hedefine koyan firmamız, üstün teknik niteliklere sahip uzman kadroları sayesinde önemli sayıda müşteriye hizmet vermektedir. Günümüzün gelişen teknolojisine bağlı olarak, her sektörde olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de sürekli yenilikler yapılmakta, teknik özellikler giderek farklılaşmaktadır. Bunun bilincine olan firmamız, gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli olarak teknik kapasitesini arttırmaktadır.

Üsküdar Elektrolux servisi talebinde bulunan tüm müşterilerimizin sorunları sıfır hata prensibine bağlı olarak kesin çözümlerle giderilmektedir. Firmamıza ulaştığınızda en kısa zaman diliminde gerçekleştirilmek üzere randevunuz alınmakta ve uzman ekiplerimiz verilen adreslere intikal ederek, sorunu yerinde veya atölyelerimizde kalıcı olarak çözmektedir. En uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hizmet veren firmamızın en önemli düsturu müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple tüm Elektrolux marka beyaz eşyalarınızın bakım onarım ve orijinal parça değişimleri büyük bir özen içerisinde yapılmaktadır. Beyaz Eşyada Periyodik Bakım Önemlidir

Üsküdar Elektrolux servisi

Üsküdar Elektrolux Özel servisi hizmetlerimiz arasında yer alan beyaz eşya bakımı, kullanıcı açısından oldukça önemlidir. Her ne kadar dünyaca tanınan bir marka olsa da Elektrolux marka beyaz eşyalarınız gerek elektronik aksam arızaları, gerek şehir elektriğinin voltaj farklılığı, gerekse kullanım hatalarından dolayı arıza yapabilmektedir.

BU tür arızalar oluşmadan önce önlem alabilmek için belirli periyotlarla bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Bakım sayesinde oldukça pahalı maliyetlerle edinilen eşyalarınızın ömrü uzar ve kullanım performansı yükselir. Üsküdar Elektrolux servisi olarak beyaz eşyalarına bakım yaptığımız tüm müşterilerimiz en ufak bir sorun yaşamadan uzun yıllar tam randıman alarak eşyalarını kullanmaktadır. • Buzdolabı • Çamaşır Makinesi • Bulaşık Makinesi • Fırın • Klima • Kurutma Makinesi Elektrolux olan müşterilerimiz gerek arıza hallerinde, gerekse bakım ve parça değişimi taleplerinde firmamızın iletişim hatlarından ulaşım sağlayarak, en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet talep edebilirler. Arıza hallerinde unutulmaması gereken en önemli husus, en kısa süre içinde konusunda uzman bir Elektrolux servisi ile bağlantı kurmak olmalıdır.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım