Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Ümraniye General Electric Servisi
Ümraniye General Electric Servisi

Ümraniye General Electric Servisi

Ümraniye General Electric Servisi; konusunda uzman kadrodan oluşmaktadır. Vizyonu sürekli müşteri memnuniyeti olmuştur. Hiç bir zaman kaliteden ödün vermemiştir. Hizmetlerini dürüst, ciddi ve güvenilir bir şekilde yapmayı ilke edinmiştir. Servislik faaliyetlerimize Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ve güçle devam etmekteyiz.

Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihtiyacınız olan tek şey güvenilir olan servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de beyaz eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşın, güvenli hizmetin rahatlığına kavuşun!

Anında çözüm üretmek için çalışan Ümraniye IKINOX Servisi olarak cihazlarınıza bir yıl garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu yakasına hizmet veren IKINOX  özel servisi çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Onarılması gereken beyaz eşyalarınız, ankastreleriniz ÜmraniyeGeneral Electric kalitesiyle ilk günkü gibi kullanılır halde size teslim ediyoruz. Kaliteli General Electric servisi için bize ulaşın. Hızlı ve güvenilir teknik servis anlayışı ile gezici mobil araçları ile aynı gün General Electric hizmet imkanı olanağıyla yanınızdayız.

Ümraniye General Electric Özel Servisi; General Electric marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Ümraniye General Electric IKINOX Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·         İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·         Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·         Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·         Randevuya zamanında gideriz.

·         Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·         Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Ümraniye IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman yetkili ekipler ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Ümraniye Özel Servis hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım