Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Tuzla Profilo Servisi
Tuzla Profilo Servisi

Tuzla Profilo Servisi

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, estetik ve ileri teknoloji ile geliştirilen ürünleri ile hayata konfor katıyor. Üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünler, hem çevrenin korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlıyor. Profilo beyaz eşyalarının tamamı A sınıfı ve daha üstü enerji sınıfında bulunuyor. Beyaz eşya veya ankastre olmak üzere buzdolabı, yeni nesil çift kapılı soğutucudan gardırop tipine kadar çeşitlilikte, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve fırın ürün grupları bulunuyor.

Tuzla Profilo Servisi; yıllarca kullanmak için satın almış olduğunuz ürün ve ürün grupları, sizler için olduğu kadar bizler için de değerlidir. Bu ürünlerin sağlıklı şekilde işlevlerini yerine getirebilmeleri için tüm gücümüzle çaba sarf etmekteyiz. IKINOX Tuzla Profilo Özel Servisiolarak, özensiz gerçekleştirilecek çalışmalar faydadan çok zarar getirir ve bizler bunun bilincindeyiz.

Tuzla Profilo Servisi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyalar için hem bakım hem de tamir hizmeti almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. Bizler memnuniyetinizi sunacağımız kalıcı çözümlerle garanti altına almayı ana hedef olarak belirledik.

Tuzla Profilo Servisi, eğitimli teknisyenlerimiz, kaliteli ekipmanları ile Profilo Servis İstanbul , Tuzla ve tüm bölgelerine servis hizmetimiz vardır. Memnuniyetinizin sağlamak için her geçen sene kendimizi daha da geliştirmek suretiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tuzla Profilo Özel Servisi; Profilo marka ürünlerin arıza / bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Tuzla IKINOX Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

• İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

• Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

• Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

• Randevuya zamanında gideriz.

• Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

•Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız

Tuzla IKINOXAcil Servisi için  %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Tuzla Özel Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak, teknik bilgi almak için iletişimsayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım