Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Tuzla Indesit Servisi
Tuzla Indesit Servisi

Tuzla Indesit Servisi

Indesit ileri teknoloji ile geliştirilen ürünleriile sizlerin yaşamına konfor katıyor. Üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünler, hem çevrenin korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlıyor. Indesit beyaz eşyaları, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın ürün grupları bulunuyor.

Tuzla Indesit Servisi; Beyaz eşya sektörünün de yerini başarıyla alan Indesit, uygun fiyatları ile de dikkati çekmekte. Geniş Tuzla servis ağı ile de her hangi bir arıza durumunda müşterilerin servis konusunda da mağdur etmiyor. Beyaz eşya kategorisinde en büyük pazar payına sahip kuruluşlar arasında yer alıyor. Gün geçtikçe daha çok talep gören ürün çeşitliliği, uygun fiyatı ve tüketici beklentilerine cevap veren özelliklerini bir araya getiriyor.

IKINOX Tuzla Indesit Özel Servisi; Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri isteklerini ve taleplerini en üst seviyede karşılamakve kalite hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Beyaz Eşya Servisi Olarak Profesyonel hizmetler sağlayarak, Hızlı  yerinde montaj, bakım  hizmetleri sağlanmaktadır.

Tuzla IKINOX Indesit Servisi olarak verdiğimiz başlıca beyaz eşyalar;

·     Derin dondurucu.

·     Buzdolabı. 

·     Çamaşır makinesi.

·     Bulaşık makinesi.

·     Kurutma makinesi.

·     Ankastre cihazlar.

·     Kombi.


Tuzla Indesit Özel Servisi; Indesit marka ürünlerin arıza / bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Tuzla IKINOX Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Tuzla  Indesit Özel Servisi müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

          İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

          Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

          Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

          Randevuya zamanında gideriz.

          Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

          Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Tuzla IKINOX Acil Servis  %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Tuzla Özel Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak, teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım