Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Tuzla Franke Servisi
Tuzla Franke Servisi

Tuzla Franke Servisi

İstanbul Anadolu Yakasının bir çok semtinde geniş servis ağına sahip IKINOX firmamız 15 yılı aşkın süredir Tuzla Franke Servisi olmak üzere bir çok markaya hizmet vererek, bakım, montaj, yedek parça hizmeti sunmaktadır. Titizlikle sunduğu hizmetler ile artı puan kazanan Tuzla Franke Servisi, hizmet konusunda uzman teknik kadrosuyla her türlü probleminin üstesinden gelebilmektedir. Her zaman kaliteli, garantili ve güler yüzlü teknik servis sağlayan firmamız kazanmış olduğu tecrübeleri bütün alanlarda uygulamakta ve yıllardır koşulsuz müşteri memnuniyeti için özen göstermektedir.

Tuzla Franke Servisi olarak beyaz eşya, kombi ürünlerinizin, bakım, montaj ve arıza giderme sürecini profesyonel ve titiz adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Hızlı, garantili ve tecrübeli servisimizdensiz de destek almak istiyorsanız, IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40 ulaşabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Tuzla Franke Özel Servisi olarak her türlü sorunun üstesinden gelen deneyimli personelimiz sürekli kendini geliştirerek, alanındaki teknoloji gelişmelerini yakından takip etmektedir.

Tuzla Franke Özel Servisi; Franke marka ürünlerin arıza, bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanlar ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Tuzla IKINOX Franke Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·         İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·          Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·         Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·         Randevuya zamanında gideriz.

·         Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·         Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız

Tuzla IKINOX Acil Servis desteği %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Tuzla özel servisi, hizmetlerimizden faydalanmak, teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım