Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Tuzla Dominox Servisi
Tuzla Dominox Servisi

Tuzla Dominox Servisi

Günümüzde insan ihtiyaçları doğrultusunda kullanım alanları farklı olan yada farklı amaçlar için kullanılan beyaz eşyalar genel olarak üstün konforu yakalayabilmek adına faydalı ürünlerdir. Gün gelir yakaladığımız konforu kaybedeceğimiz tatsız arızalar sebebiyet verir. Tuzla IKINOX  Dominox, tüketicinin sahip olduğu mevcut durumu korumak adına hizmetlerini maksimum fayda üstüne kurmuş ve bunu ilke edinmiştir. Gerekli teknik donanım üstünlüğü ve bilgisi ile kadromuz, oluşan beyaz eşya arızalarını yüksek kalitede onararak hizmetini tamamlar.

Tuzla Dominox Servisi; Beyaz eşya tamir ve bakımında göz ardı etmediğimiz prensiplerimiz; Her ürünün ihtiyaç arz eden önem sırasına göre onarım aciliyeti, garantili yedek parçaları kullanarak tamiri yapılan işlemin teste tabi tutulması, beyaz eşyaların faydalı ve doğru kullanımı konusunda müşterilerimize tavsiyelerde bulunuruz.

Bazı teknik arızalar;

Tuzla Dominox Servisi, Gerekli Soğutmayı Sağlamıyor İse;

Soğutma sisteminin etkili bir şekilde çalışması, yiyeceklerin Dominox Buzdolabına ile raflara yerleştirilme şekline bağlıdır. Öncelikli olarak, raflara çok fazla yiyecek yerleştirilip yerleştirilmediğini ayrıca yiyeceklerin Buzdolabının duvarlarına temas edip etmediğini kontrol edin. Tepsiler, tabaklar, havalandırma ızgaralarını tıkamayacak şekilde yerleştirilmelidir. Tüm ızgaraların temiz olup olmadığını kontrol edin. Izgara çıkışlarını tıkayan yiyecek kaplarının yerlerini değiştirin.

Tuzla Servisi; Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri istekleri ile taleplerini en üst seviyede karşılamak, kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Beyaz Eşya Servisi Olarak Profesyonel hizmetler sağlayarak, Hızlı ve yerinde montaj, bakım hizmetleri verilir.

Tuzla Dominox Servisi; Dominox marka ürünlerin arıza / bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile  kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

IKINOX Özel Servis olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Tuzla Dominox Servisi; Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·    İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·    Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·    Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·    Randevuya zamanında gideriz

·    Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·    Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız

Tuzla IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Tuzla özel servisi, hizmetlerimizden faydalanmak, teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım