Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Tuzla Ariston Servisi
Tuzla Ariston Servisi

Tuzla Ariston Servisi

 Ariston Türkiye genelinde kaliteli ürünleriyle dikkat çeken bir markadır. IKINOX Özel Servisi, Ariston marka ürünleri için İstanbul Tuzla Bölgesinde teknik tamir onarım destek hizmeti sunmaktadır. Tuzla Ariston Özel Servisi olarak hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi: 0216 606 08 40

Tuzla Ariston Servisi, çamaşır makinesinden, buzdolabı, tüm beyaz eşya modelleri için, hem bakım hem de tamir hizmeti sunmaktayız. Ariston Servis İstanbul / Tuzla için bize ulaştığınız zaman, deneyimli kadromuz en uygun vakitte yerinde bakım hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Unutulmamalıdır ki, beyaz eşyalar evlerin vazgeçilmez parçaları olmakla beraber, kişisel konforda oldukça etkili bir rol oynarlar. Dolayısıyla, bu cihazların bakım ve onarımları son derece ciddi bir iştir. Uzman ellerde yapılması gereken işlemlerdir. Bu husus oldukça önemlidir. Tuzla Ariston Özel Servisi olarak tavsiyemiz, deneyimli ve eğitimli kişiler dışında cihazlara müdahalede bulunulmamalıdır. Aksi takdirde arızalar büyüyebilir.


Tuzla Ariston Özel Servisi; Ariston marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Tuzla IKINOX Ariston Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

• İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

• Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

• Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

• Randevuya zamanında gideriz.

• Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

•Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Tuzla  IKINOX Acil Servisi desteği %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Tuzla Özel Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak, teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım