Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Tuzla Amana Servisi
Tuzla Amana Servisi

Tuzla Amana Servisi

Tuzla Amana Sersisi, geçmişten bu güne kadar gelen hayatımızın her alanında bizlere kolaylık ve belirli bir yaşam standardı sunan beyaz eşyalarımız, zamanla bozula bilir.

Aldığımızdaki kurulum aşamasından ömrü tükeninceye kadar ki geçen sürede, sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Tuzla Amana servisi, eğitimli personel kadromuz işinde usta güler yüzlü hizmetlerini eksik etmemektedir.

Tuzla Amana Özel Servisi, her zaman her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çaba sarf eder. IKINOX Amana Servis olarak teknolojiyi gün gün takip eder, gerekli eğitimleri personelimizin almasını sağlarız. Eşyalarınız uzman ellerde güvende olur.

Tuzla Amana Servisi olarak hizmetlerimizden başlıcaları;

·          Buzdolabı.

·         Bulaşık Makinesi.

·         Çamaşır Makinesi.

·         Kurutma Makinesi.

·         Fırın / Ocak.

IKINOX Tuzla Amana Özel Servisi; Amana marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanlarımızla kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Tuzla IKINOX Amana Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Tuzla IKINOX Amana Özel Servis müşterilerine sağladığı servis hizmetleri şunlardır;

• İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

• Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

• Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

• Randevuya zamanında gideriz.

• Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

•Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Tuzla IKINOX Özel Servisi IKINOX Acil Servis desteği %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Tuzla Özel Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım