Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Sultanbeyli Whirlpool Servisi
Sultanbeyli Whirlpool Servisi

Sultanbeyli Whirlpool Servisi

 Yaklaşık on beş yıldır; Whirlpool IKINOX Özel Servis hizmeti vermeye başlayan firmamız, 2018  yılında yeni uzman kadrosu ile İstanbul genelinde beyaz eşya tamir, onarımı  hizmetini 1 yıl garantili işçilik ile sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz ürün gam

·         Buzdolabı.

·         Kombi. 

·         Çamaşır Makinesi.

·         Bulaşık Makinesi.

·         Kurutma Makinesi.

·         Ankastre ürünler.

Günümüzde mağazalarda gördüğümüz yeni nesil çamaşır makinaları, kullanıcılarına birçok kullanışlı işlev özelliği sunuyor. Yarı otomatikten tam otomatiğe, üstten yüklemelilerden önden yüklemelilere kadar çamaşır makinası teknolojilerinde aşamalı bir gelişim süreci yaşandı. Yeni nesil çamaşır makinaları, her tür kumaşı temizleyebilmelerinin yanı sıra tüm çamaşırları yıkama işleminden sonra ilk günkü kadar yeni ve yumuşak şekilde tutabilecek kadar akıllıdır.

Whirlpool /  Sultanbeyli Whirlpool Servisi olan IKINOX olarak yıllardır tamir etmekteyiz. Tel no : 0216 606 08 40


Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalar hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Bunun birlikte elde edilmesi çok da ucuz olmadığından, kullanımı esnasında, bakımını ihmal etmeyerek, aralıklı olarak temizleyerek bakımını ihmal etmemek gerekir.

Beyaz eşya denince akla ilk gelen buzdolabıdır. Gıdaların tazeliğini korumasını sağlayan bu eşyanın düzenli temizliği, doğrudan gıdaları etkilediğinden çok önemlidir. Buzdolabını temizlemeden önce fişi çekilmeli veya içindeki eşyalar çıkarılmalıdır. Bir miktar suya biraz sirke konularak raflar ve tüm bölmeler silinmelidir. Temiz ve nemli bez yardımıyla durulanmalı, sonrasında ise kuru bez ile kurulanmalıdır. Ancak tüm bu rütin işlemler yetersizdir. Sürekli bakıma ihtiyacı olan elektrikli eşyalarınızı Sultanbeyli Whirlpool Servisi olarak titiz ve güvenilir şekilde yapıyoruz.

Sultanbeyli Whirlpool Servisi her türlü beyaz eşyalar ayrı bir teknikle onarılır. Verilen hizmet sonrası test yapılır. Bununla birlikte teknik elemanları her marka ürünü nasıl tamir edildiğini profesyonel olarak bilmesi gerekir. Bu yüzden işinin ehli olan bir teknik servisten hizmet alınmalıdır.

Sultanbeyli Acil Servis desteği %100 güvenilir, Yaygın servis ağı. Termin saatine uygun randevu sistemi ile yanınızdayız. IKINOX Özel Servis olarak İstanbul Anadolu yakasında tüm beyaz eşya ürünlerini profesyonel olarak tamir, bakım ve servisi hizmetini vermekteyiz.

Sultanbeyli IKINOX Servisi TEL NO: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım