Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Sultanbeyli Teba Servisi
Sultanbeyli Teba Servisi

Sultanbeyli Teba Servisi

TEBA beyaz eşyasektörüne önemli katkılar sağlamaktadır. TEBA markasının Özel Servisi olan IKINOX;  buzdolabı gibi ev eşyalarının tamir, onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunuyoruz.

Sultanbeyli de bulunan özel servisimizin hizmet verdiği ürünler

·         Buzdolabı.

·         Teba Fırın servisi .

·         Çamaşır Makinesi. 

·         Bulaşık Makinesi.

·         Kurutma makinaları.

·         Ankastre set cihazları.

Sultanbeyli IKINOX Servisi İstanbul Anadolu yakası bölgesine servis ulaştırmaktadır. Arıza talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman teknisyenler  tüm cihazların arızalarına uzman bir şekilde çözüm üretmektedir. Sultanbeyli Teba Servisiolarak kaliteli, güvenilir bir hizmet anlayışı olan firmamız, 15 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Sultanbeyli IKINOX Beyaz Eşya'da yerinde onarım hizmeti veren firmamız değişen yedek parçalara garanti formu düzenleyerek 1 yıl garanti vermektedir.1 Yıl içersinde arızalanan aynı parça ücret alınmadan garanti dahilinde değişmektedir.

Yenilikçi ileri teknolojiyi ve el işçiliğini ürünlerinde harmanlayan TEBA markası yetenekli ve tecrübeli ellerin dokunuşuyla bakımı yapılıyor. Mutfak dekorasyonuna uygun özel üretim imkanı sağlayarak müşterilerine yaşam kalitesi sunan TEBA ürünleri tecrübeli işçilik ile her ürün detaylı işlemlere tabi tutuluyor. Özel hava temizleme sistemi sayesinde cihaz içerisindeki kötü kokular, etilen gazı, bakteri, virüs ve küfler rutin bakımlar sayesinde yok oluyor.

Sultanbeyli IKINOX servisi tüketicilerine her zaman çağdaş bir hizmet sunmayı hedeflemiş ve yerine getirmiştir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve profesyonel ekibi ile hizmet veren Sultanbeyli Teba servisi firmamız müşterilerine her zaman minimum fiyatlar eşliğinde hizmetini sunmaktadır.

Günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabah yeni bir gün başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Sultanbeyli Teba servisi, bugün İstanbul un en çok tercih edilen servisi olmaktadır.Küreselleşen dünya, değişen beyaz eşya bakımı onarımı hizmetcilik anlayışı çerçevesinde her platformda kendini yenilemiş ve paydaşlarıyla iletişim halinde olmayı ilke edinen servisdir.

Sultanbeyli  IKINOX Servis iletişim: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım