Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sultanbeyli Subzero Servisi
Sultanbeyli Subzero Servisi

Sultanbeyli Subzero Servisi

SUBZERO Enerji tasarrufunun öncelikle mutfakta başlaması gerektiğine inanan marka, akıllı cihaz teknolojisi ile mutfaklarda fark edilir düzeyde enerji tasarrufu sağlıyor.

Sultanbeyli Subzero Servisi olarak elektronik eşyalarınızın ilk günkü performansları ile çalışmasını sağlayan, teknik bilgi ve garanti desteği ile Sultanbeyli bölgesinin en iyi firmaları arasında yer alan ekibimizin hizmet verdiği Subzero ürünleri

·         Ankastre ürünler.

·         Çamaşır makinesi.

·         Bulaşık makinesi.

·         Fırın.

·         Buzdolabı.

·         Kombi.

Sultanbeyli Subzero IKINOX Servisiolarak beyaz eşyaların bakım, onarım veya tamir hizmetlerini bir yıl garanti altında yapıyoruz. Firmamız Sizlere İstanbul Anadolu yakası merkezli tüm bölgelere hizmet sunuyoruz. Haftanın 7 günü kesintisiz, bakım ya da onarım hizmeti sunuyoruz.

Beyaz eşya kullanımı artık günümüz teknolojisinde insanlara birçok kolaylık sağladığı için Sultanbeyli Subzero Servisi olarak Siz müşterilerimize rahat yaşam kolaylığı sağlamaya yönelik yılların  tecrübesiyle hizmet veriyoruz.

Günümüzde evde kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar aslında arıza yapmadan önce kendisini belli etmektedir. Arıza durumu konusunda uzman teknik ekiple sizlere hizmet sunuyoruz.

Sultanbeyli Subzero servisi olarak sizlere en kısa zamanda hızlı ve kaliteli servisi hizmeti sunmak adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Günümüzde kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar artık elimiz ayağımız olmuş durumdadır. Arıza yaptığı zaman onarım için günlerce beklemek zorunda kalabiliriz. Zor durumda kalmamanız için sürekli bakımlarınızı ihmal etmeyin. Biz sizlere aynı gün içinde hizmet sunarak ve onarımı yapılan beyaz eşyalarınıza işçilik ve parça garantisi veriyoruz.

İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de genel eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını ister iseniz bizlere ulaşabilir, arıza not bırakabilirsiniz. Karşılaştığınız arızalar veya aklınıza takılan sorular için bizi arayabilirsiniz.

Sultanbeyli IKINOX ÖZEL SERVİSİ İLETİŞİM : 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım