Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Sultanbeyli Küppersbusch Servisi
Sultanbeyli Küppersbusch Servisi

Sultanbeyli Küppersbusch Servisi


İstanbul Sultanbeyli de faaliyetlerini sürdüren Küppersbusch Türkiye beyaz eşya ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardım Sultanbeyli IKINOX Servisi ile özel hizmet almanın yolunu keşfedin.

Sorunlarınız mı varsa probleminizi birlikte çözelim. Aşağıdaki adımları takip edin;

·         Kurutma makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Çamaşır makinası.

·         Buzdolabı.

·         Derin dondurucu.

·         Küppersbusch Ocak .

·         Davlumbaz.


Sultanbeyli IKINOX Servisi uzun süredir ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Küppersbusch özel servisi olan IKINOX, buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.


Anında çözüm üretmek için çalışan Küppersbuschmarkalı cihazlarınıza bir yıl garantili özel servis hizmeti verir. İstanbul Anadolu yakasına hizmet veren Küppersbusch servisi çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Onarılması gereken beyaz eşyalarınıza, ankastrelerinize güvenle hizmet verilir.


Örneğin; Çamaşır makinam su boşaltmıyor, su almıyor. Su dolar dolmaz boşalıyor, titreşim yapıyor, çamaşır makinası çok gürültülü çalışıyor ya da makinam sarsıntılı çalışıyor. Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor, deterjan çekmecesinden su kaçırıyor. Çamaşır makinası deterjan almıyor. makina altından su kaçırıyor veya makinam duruluma yapmıyor. Çamaşır makinam sıkma yapmıyor, çok ses çıkartıyor gibi problemleriniz varsa hiç düşünmeden Sultanbeyli Küppersbusch Servisi0216 606 08 40 arayın!


 

Acil nöbetçi servis personelimiziçin sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla ayrıntılı hizmet anlayışımız ile Sultanbeyli KüppersbuschServisi hep yanınızdadır.


Sultanbeyli Acil Servis desteği%100 güvenilir, yaygın servis ağı. Zamanında randevu, profesyonel ekip ile tanışın taleplerinize hızlı bir şekilde cevap alın.


Sultanbeyli IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40 arayın!

Profesyonel servisi anlayışını yakından tanıyın!

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım