Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Sultanbeyli Goldstar Servisi
Sultanbeyli Goldstar Servisi

Sultanbeyli Goldstar Servisi

Sultanbeyli Goldstar Servisi olarak ilkemiz sistemli çalışma ve müşteri odaklı çözümler yaratmaktır. Bunun yanında kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyata tüketicilere kısa sürede cevap vererek, çalışmaktır.

Müşteri memnuniyeti sağlamanın en önemli adımlarından biri kaliteli olarak hizmet sunmaktır. Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Goldstar özel servisi olan IKINOX, Sultanbeyli Goldstar buzdolabı servisi veya bulaşık makinası gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Sultanbeyli Goldstar özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·         Derin dondurucu.

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası. 

·         Set üstü ocaklar.

·         Kurutma makinaları.

·         Ankastre cihazlar.

Sultanbeyli Goldstar Servisi; geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir. Müşteriler tatmin olamadıklarında yapılacak en akıllı davranış bizzat müşterinin kendisiyle iletişim kurmak yoluyla onun tatminsizliğinin sebeplerini ortaya koyarak bunları  ortadan kaldırmaktır.


Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir ya da arıza yapabilir. Böyle durumlarda ihtiyacınız olan tek sey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında duruyoruz. Sizlere garanti veriyoruz. Sizler de eşyalarınızın profesyonel şekilde onarım istiyorsanız bizlere ulaşa bilirsiniz.

Evinizi evimiz biliyoruz!

Sultanbeyli Goldstar Servisi tel no: 0216 606 08 40

Sultanbeyli Goldstar Servisi olarak birçok markanın beyaz eşya ve diğer elektrikli ev aletlerinin montajını, bakımını ve onarımını yapan IKINOX beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır.

Beyaz eşyalar konusunda Sultanbeyli çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bu amaçla; ürün bilgileri, teknik destek, gibi her türlü soru veya sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyoruz.

IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım