Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sarıyer Amana Servisi
Sarıyer Amana Servisi

Sarıyer Amana Servisi

Sarıyer Amana Servisi 02212 474 74 07 Elektrikli ve elektronik ev aletleri iki ya da üç sene garanti kapsamında olan eşyalardır. Bu garanti süresi içinde elektronik eşyaların kurulumu ve montajının yanı sıra aynı zamanda tamir ve onarımlarının da teknik servis tarafından yapılması garanti kapsamının bitmemesi ve elektronik eşyaların sağlıklı bir şekilde tamir edilmesi ve onarılması için oldukça önemli olmaktadır.Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.Sarıyer Amana  Servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Sarıyer Amana Servis

           Amana markalı olan tüm elektronik eşyaların ve elektrikli eşyaların montajını, kurulumunu ya da herhangi bir arıza halinde onarım ve tamirini yapmaktadır. Goldstar markalı tüm elektronik eşyaların kurulumu, tamiri ve onarım işlemleri bünyemizde istihdam ettiğimiz alanında uzman, eğitimli ve belgeli personellerimiz tarafından itinalı bir şekilde yapılmaktadır.Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Amana Markalı Tüm Eşyalarınız Emin Ellerde

                Türkiye’nin her yerinde Goldstar teknik destek hizmeti veren firmamızda Goldstar ürünleri hakkında bilgili olan ve uzman eğitimler alan personellerimiz sizlere Goldstar teknik destek hizmeti vermektedir. Ürün seçeneklerinin oldukça fazla olduğu Amana markasında; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda fırın, televizyon, ses sistemi ve uydu alıcısı gibi ürünler de bulunmaktadır. Amana markasının adı altında ve Amana güvencesi ile üretilen bu elektrikli ev aletlerinin ve elektronik eşyaların her birinin garantisi Goldstar teknik servisimiz altındadır.

Sarıyer Amana Servisi

                Satış öncesi, satış sırası ve satış sonrası tüm teknik destek ve hizmet imkanı sunan Amana servisi firmamız, satın almış olduğunuz elektronik eşyaların tümünü uzman personellerimiz tarafından evinize kurulumunu ve montajını yapmaktadır. Kurulum sonrasında herhangi bir arız ya da sorun halinde ise yine servis yetkililerimiz 7/24 sizlere Goldstar teknik destek hizmeti sunmaktadır. servisimiz ve işinde uzman olan personellerimiz sayesinde

Amana Servisi

Amana markalı ürünlerinizi içiniz rahat bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.Deneyimli personelimiz Özel Amana Servis Sancaktepe de hizmete devam ediyor ve bu gelişmelerde sizlerin de payı oldukça fazla! Verdiğiniz destek ile birlikte daha iyi noktalara geldiğimizi çok iyi biliyoruz. Kaliteyi sizlere sunan ve yıllardır sektörün en iyi ismi olan bu firmadan hizmet almak isterseniz daha fazla vakit kaybetmeyin ve telefonlarınızı kaldırarak çağrı merkezi numaramızı tuşlayın! Firma çalışanlarımızdan bilgi almak isterseniz de bu numara ile onlara ulaşabilir ve teknik destek hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Firmamız Özel

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım