Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Sancaktepe İndesit Servisi
Sancaktepe İndesit Servisi

Sancaktepe İndesit Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi; Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri isteklerini ve taleplerini en üst seviyede karşılamak ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız

Bazen kullanıcı hatası bazen de yüksek gelen elektrik voltajlarından kaynaklanan yüksek akım, makinelerimizin elektronik parçalarına zarar vermektedir. Sancaktepe İndesit Servisi olarak profesyonel hizmetler sağlayarak, hızlı ve yerinde montaj, bakım servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Sancaktepe İndesit Özel Servisi olarak farklı markalarda uzmanlaşmış ekibimiz, İndesit beyaz eşyasında da eğitimli uzman ekiplerimizle karşınızdayız. Sancaktepe IKINOX Özel Servisi, disiplinli ve profesyonel kadromuz, servis isteyen adrese zamanında ulaşır. Kullanıcıların sorunlarını en kısa sürede çözme odaklı ekiplerimiz, bazen sorunu yerinde çözerek müşteri memnuniyetini iki katına çıkarmaktadır.

Sancaktepe IKINOX Servisi, İndesit olarak verdiğimiz başlıca beyaz eşyalar;

·         Derin dondurucu.

·         Buzdolabı. 

·         Çamaşır makinesi.

·         Bulaşık makinesi.

·         Set üstü ocaklar.

·         Kurutma makinesi.

·         Ankastre cihazlar.

·         Kombi.

Sancaktepe İndesit Özel Servisi; İndesit marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Sancaktepe IKINOX Özel Servisi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız başlıca hizmetleri şunlardır;

·         İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·         Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·         Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·         Randevuya zamanında gideriz.

·         Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·         Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Sancaktepe İndesit IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Sancaktepe İndesit Özel Servishizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım