Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Sancaktepe Amana Servisi
Sancaktepe Amana Servisi

Sancaktepe Amana Servisi

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe olmak üzere birçok bölgede profesyonel kadromuzla özel teknik servisi hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik kadromuzla arızalarınızı en kısa sürede müdahale ediyoruz. IKINOX Özel Servisi olarak 15 yılı aşkın siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Sancaktepe Amana Servis, birçok servis hizmetini bünyemizde barındırıyoruz. Sizlere deneyimle hizmet vermenin yanında bu hizmetimizi profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla gerçekleştirmeyi de kendimize borç biliyoruz. AMANA ürün çeşitliliği anlamında büyük bir firma. Profesyonel ellerde işlevini kaybetmiş ya da performansı düşmüş ürünler eski hallerine dönebilmekte.

Sancaktepe Amana Servisi; Ekiplerimiz başvurularınız sonucu hızlı bir şekilde müdahale ediyorlar. Ürünlerinizi inceleyen ekiplerimiz inceleme ve sorunu tespit etme konularında hizmet veriyorlar. Gerekli görüldüğü durumlarda parça değişimi hizmeti de vermekteyiz. Parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanılmakta ve hizmetimizin garantisinin olduğunun bilgisini vermek isteriz.

Sancaktepe Amana Servisi, alanında eğitim almış, belgeli bir ekiple çalışıyoruz. IKINOX Özel Servisi olarak senelerdir çalışmanın verdiği deneyim ile çok daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. İyi iş ahlakımızı profesyonel kadrolarımızla harmanlayıp kullanımınıza sunuyoruz. Tüm bu bilgiler ışığında Sancaktepe Amana Servisi,ihtiyaçlarınızda bizi aramanızla sorununuzun en kısa zamanda çözeceğimizden emin olabilirsiniz. Genel Servis olarak profesyonel ekiplerimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.

 Sancaktepe Amana Özel Servisiolarak hizmet verdiğimiz bazı ürünler;

·         Televizyon.

·         Buzdolabı.

·         No-Frost Buzdolabı.

·         Fırın.

·         Çamaşır Makinesi.

·         Bulaşık Makinesi.

Sancaktepe Amana Özel Servisi; Amana marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Sancaktepe IKINOX Özel Servis firması, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız hizmetler başlıca şunlardır;

·         İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·         Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·         Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·         Randevuya zamanında gideriz.

·         Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·         Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

IKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/2 hizmet vermektedir.

IKINOX Sancaktepe Amana Özel Servis hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım