Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Pendik Teba Servisi
Pendik Teba Servisi

Pendik Teba Servisi


Yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Teba GrubuÖzel Servisi olan IKINOX buzdolabı gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Pendik de bulunan özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;


·         Buzdolabı.

·         Teba Fırın servisi .

·         Çamaşır Makinesi. 

·         Bulaşık Makinesi.

·         Kurutma makinaları.

·         Ankastre set cihazları.

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Pendik IKINOX Servisi olarakikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisizim her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.


Teba beyaz eşya, özellikle yeni evlilerin muhakkak aldığı ürün grubudur. Çamaşır makinası, fırın, bulaşık makinası, kurutma makinası gibi eşyalardan oluşan beyaz eşya ürün grupları, artık lüks değil bir mecburiyettir. Her geçen gün düşen Teba beyaz eşya fiyatları, her bütçeye hitap eden modellerin bulunmasını mümkün kılıyor. Bu nedenle uzun süreli kullanmak için alınan beyaz eşyaları seçerken titizlikle hareket edilmesi gerekiyor.

 

Son yıllarda yaşam tarzı eğilimleri hızlı şekilde değişiyor. Pendik IKINOX Özel Servisi olarak hayatlarımızı önemli ölçüde değiştiren bu yeniliklerin büyük bir kısmına tanıklık edebilme şansına sahip olduk. Günümüzde tüketiciler, hayatlarındaki gereksiz şeylerden kurtulup, daha bilinçli yaşam sürebilmek için hayatın sunduğu güzelliklere daha fazla zaman ayırıyorlar.


Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda ihityacınız olan tek şey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de genel eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşabilir, arıza not bırakabilirsiniz.

 

Pendik IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım