Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Pendik General Electric Servisi
Pendik General Electric Servisi

Pendik General Electric Servisi

Pendik General Electric Servisi uzun zamandan beri beyaz eşya sektörüne önemli katkılar sağlayan General Electric özel servisi olan IKINOX, buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ve bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.Pendik IKINOX Özel Servisimizin Hizmet Verdiği Genel Eşyalar;

·    Buzdolabı.

·  Fırın.

·    Çamaşır Makinası. 

·    Bulaşık Makinası.

·    Ankastre ürünleri.

·    Kurutma makinaları.

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Servisimiz İstanbul Pendikde ikamet eden müşterilerimizin her gün onlarca hizmet talebine ivedi şekilde cevap vermektedir. Müşteri ihtiyaç analizleri aracılığıyla müşterilerin ihtiyaç duyabileceği ürünlerin geliştirme çabaları yapılarak olası ihtiyaçlar ilk olarak tatmin edilmektedir.


Pendik General Electric Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, uzun  süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Pendik General Electric servisleri hizmetleri arasında bulunan beyaz eşya ve ankastre ürünlerin tamir, bakım montajı yapmaktadır.

Kullanım sırasında olumsuz durumlar ile karşılaşılması veya beyaz eşyaların mevcut performansından verim alınmaması gibi sorunlara yönelik olarak Pendik IKINOX Teknik tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Pendik General Electric Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek, daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.


Özellikle de günümüzde son derece önemli bir noktaya ulaşan zaman olgusu çerçevesinde bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunacak, tam teşekküllü gezici servis araçları ile sunulan servis hizmetleri sayesinde arızalara  kısa sürede müdahalede bulunulabilmesi mümkün oluyor. Böylece  arızadan kaynaklanan sorunların ve aksaklıkların  kısa süre içerisinde giderilebilmesi mümkün olabiliyor.

Pendik General Electric Servisi Sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan servisimiz ödemelerde her zaman kolaylık sağlar. Sizlere eft, banka kartları ile ödeme veya kapıda elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunar. Kaliteyi  en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır. Müsterilerimize hızlı garantili hizmeti vermektir. Mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar. Kaliteli hizmeti veya uygun fiyat almak için  7/24 kurumsal firmamıza ulaşarak, taleplerinizi iletin!

IKINOX TEL  çağrı merkezi : 0216 606 0 840

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım