Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Pendik Amana Servisi
Pendik Amana Servisi

Pendik Amana Servisi


2000 li yıllarda özel servis sektörüne adım atan firmamız, yıllar geçtikçe edindiği tecrübe sonucu artık profosyoneldir. İstanbul genelinde 2018 yılında yeni uzman kadrosu ile Amana marka beyaz eşyaların servis hizmetini garantili olarak sağlar. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu asla unutmayın! Uzman teknik personelve teknoloji avantajlarını en üst düzeyde tutarız. Organizasyon yapısıyla, müşteri memnuniyetini sağlamak tek gayemizdir.


 Pendik çevresinde faaliyetlerini sürdüren ürünlerinizin bakım ya da onarımını gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardımı, Pendik IKINOX ile özel servis almanın yolunu keşfedin.


 Pendik Amana Servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler :


 ·         Çamaşır makinası.

·         Kurutma makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Buzdolabı.

·         Derin dondurucu.

·         Ocak, fırın.

·         Davlumbaz servisi.

Yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Amana özel servisi olan IKINOX, buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi elektrikli aletler hayatımızı oldukça kolaylaştırır. Bunun birlikte elde edilmesi çok da ucuz olmadığından, kullanımı esnasında, bakımını ihmal etmeyerek ve aralıklı olarak temizleyerek bakımını ihmal etmemek gerekir.

Beyaz eşya denince akla ilk gelen buzdolabıdır. Gıdaların tazeliğini korumasını sağlayan bu eşyanın düzenli temizliği, doğrudan gıdaları etkilediğinden çok önemlidir. Tüm beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı, servisi hizmetini ya da ihtiyaç halinde yedek parça ürünlerini sağlıyoruz.


İstanbul Anadolu Yakasında, Pendik Amana marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımın  hizmetini profesyonel olarak veriyoruz. Ürünlerinize size uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme işçilik veriyoruz.

Zamanında, planlı ve güvenli hizmet için bize ulaşın! Güvenli hizmetin garantisini veriyoruz.

Unutmayın ki kalite tesadüf değildir. Pendik Amana Servisi şikayet, öneri gibi tüm taleplerinize en hızlı en güvenli şekilde cevap veriyoruz.

Pendik Amana Özel Servisi seçin rahat edin! 0216 606 08 40


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım