Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Maltepe Teba Servisi
Maltepe Teba Servisi

Maltepe Teba Servisi

TEBA marka özel servisi olan Teba Servisi Maltepe IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

IKINOX Servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler;

·         Ankastre ürünler.

·         Buzdolabı.

·         Teba Çamaşır makinesi .

·         Bulaşık makinesi.

·         Ocak, fırın.

·         Davlumbaz.

·         Mikrodalga.

TEBA beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybederve yemeklerinizi çiğ bırakır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı Maltepe Teba Servisi  hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

TEBA ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Maltepe IKINOX özel servis olarak hep yanındayız.

Maltepe Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır.

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Maltepe ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

TEBA servis Maltepe hizmetlerinden hemen yararlana bilirsiniz. Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ve varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman  ekip tarafından garanti ile yapılır

Saat sınırı olmadan hizmet vermeye devam etmesi IKINOX ÖZEL SERVİSİ olarak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetinizdeyiz. 

7/24 teknik servis Maltepe bölgesi IKINOX  iletişim :0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım