Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kuppersbusch Servisi
Kuppersbusch Servisi

Kuppersbusch Servisi

Kuppersbusch Servisi ihtiyacınız olan tek güvenilir servistir. Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir. Bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle durumlar da eşyalarınızın profesyonel şekilde onarımını istiyor iseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizler de artık tüm beyaz eşya arızalarınız konusunda IKINOX Servisi istediğiniz zaman, anında yardım alabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından sunulan kaliteli, güvenilir ve garantili hizmetlerile artık beyaz eşyalarınız ilk günkü gibi kullanıma hazır duruma gelmektedir.

Kuppersbusch Servisi olarak Elektronik eşyalarınız yüzünden yaşamış oldugunuz sorunlar için güven, kaliteli işçilik, tamir ayrıca aynı gün servis hizmeti sunuyoruz. Haftada yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Ümraniye bölgesinde uzun yıllardır çalışmaktayız. Profesyonel iş ahlakı ile tüm soru ve düşüncelerinizi baza alarak çalışma rotası belirleyerek, gerekeni yapıyoruz.

Kuppersbusch Servisi

Küppersbusch Özel Servisi;Küppersbusch marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Kuppersbusch IKINOX Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·         İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·         Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·         Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·         Randevuya zamanında gideriz.

·         Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·         Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Kuppersbusch Teknik Servisi

Küppersbusch IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman  ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Kuppersbusch Özel Servishizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım