Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Whirlpool Servisi
Kartal Whirlpool Servisi

Kartal Whirlpool Servisi

Deneyimli Kartal Whirlpool Servisi, Whirlpool servis hizmetleri olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Whirlpool İstanbulservis bakım/onarım ve Whirlpool servisi ürün montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları adına elimizden gelen gayret ve imkanı sağlamaktayız.

Kartal Whirlpool Servisi olarak Kartal bölgesinin her mahallesine IKINOX Whirlpool servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlıya bilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Kartal Whirlpool Özel servisi onarım bakım ve montaj işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güvendir. Servislerimizde arıza tespiti yapılarak müşteriden onay alındıktan sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılmaktadır.

Kartal Whirlpool Özel Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı ve sürekli kendini geliştiren ayrıca yaptığımız işin arkasında bir firma olarak hizmetinizdeyiz.

Kartal Whirlpool Özel Servisi, sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan özel servis firmamız, ödemelerde de her zaman kolaylık sağlar. Sizlere EFT, banka kartları ile ödeme veya elden nakit ödeme gibi seçeneklerde sunar. Kaliteyi en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır. IKINOX Kartal Özel Servisi, müşterilerimize hızlı garantili hizmet vermektir. Mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar. Kaliteli hizmeti veya uygun fiyat almak için 7/24 kurumsal firmamıza ulaşarak, taleplerinizi iletin!

Kartal IKINOX Özel Servisi,müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;


·     İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·     Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·     Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·     Randevuya zamanında gideriz.

·     Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·     Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

IKINOX Kartal özel servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almakiçin iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak özel servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım