Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Teba Servisi
Kartal Teba Servisi


Kartal Teba Servisi

 

Teba marka servisi olan Teba Servis Kartal IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

 Teba yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır;

 

·    Ankastre ürünler.

·    Buzdolabı.

·    Çamaşır makinası.

·    Bulaşık makinası.

·    Ocak, fırın.

·    Davlumbaz.

·    Mikrodalga.

 

Beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybeder ve yemeklerinizi çiğ bırakır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı Kadıköy Franke servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

 

Teba ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Kartal IKINOX özel servisi olarak hep yanındayız.

 

Kartal Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır.

 

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Kartal ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Teba Servisi Kartal hizmetlerinden hemen yararlana bilirsiniz. Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ve varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman  ekip tarafından garanti ile yapılır.

 

Saat sınırı olmadan hizmet vermeye devam etmesi IKINOX SERVİSİ olarak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetinizdeyiz. 

 

7/24 teknik servis Kartal bölgesi IKINOX Teba iletişim :0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım