Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Subzero Servisi
Kartal Subzero Servisi

Kartal Subzero Servisi

Kartal IKINOX Subzero Beyaz Eşya Özel Servisi %100 yerli bir girişimcidir. Teknik olarak uzun zamandır hizmeti devam etmektedir. Bağımsız bir şirket olan işletmemiz tüm yapılanması ile verdiği hizmetin kalitesini yüksek tutar. Bu nedenledir ki müşteri memnuniyeti de yüksek olur. Kartal IKINOX Özel Servisimiz, verdiğimiz en net garanti kesin müşteri memnuniyetidir ve bu ilkeden kesinlikle geri dönülmez.

Kartal Subzero Özel Servisi, beyaz eşyalarımız profesyonel ekip takımımız deneyimi yüksek ve çok çeşitli ürün ve markalarda uzmanlaşmıştır. Her koşulda arıza bakımı ve tamir servisi hizmeti verebilmektedirler. Kişisel bir seviyede, Elektronik veya Elektrikli eşya servislerinde bazı niteliklere sahip olmanız gerekir.

Kartal Subzero Servisi olarak hizmet verdiğimiz genel eşyalar;

·    Buzdolabı.

·    Çamaşır makinesi.

     Bulaşık makinesi.

·    Fırın, davlumbaz.

·    Ankastre ürünler.

Kartal Subzero Servisi; Subzero marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanlarımızla kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Kartal IKINOX Subzero Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


Kartal Subzero Servisi müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;


             İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

             Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

             Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

             Randevuya zamanında gideriz.

             Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

             Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız

Kartal Subzero IKINOX Acil Servis desteği %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.


IKINOX Kartal Subzero Özel Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım