Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Küppersbusch Servisi
Kartal Küppersbusch Servisi

Kartal Küppersbusch Servisi

Beyaz eşyaların bakımı uzun süreli kullanımlar için büyük önem taşımaktadır. Kartal Küppersbusch Özel Servisi, beyaz eşya servisi olarak ekiplerimiz tamir / bakım ihtiyaçlarınızda da müşterilerinin yanındadır. Beyaz eşya, Küppersbusch fırın , kombi gibi aklınıza gelebilecek her türlü bakım / onarım için bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman ekipler ile birçok markada gerçekleştirdiğimiz bakım / onarım çalışmaları ile her zaman yanınızdayız.


Küppersbusch Türkiye, beyaz eşyalarımız artık yaşantımızda olmazsa olmaz bir yer tutmakta. Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, bozulma ya da arıza durumlarında hayatımızın olumsuz olarak etkilenmesine neden olurlar. Kartal Küppersbusch Servisi ekipleri aldıkları düzenli eğitimlerle hem müşteri ilişkileri konusunda hem de yeni modellerin kullanımı ile tamiri konusunda bilgilendirilirler.


Kartal Küppersbusch Özel Servisi, yaygın servis ağımız ile Kartal IKINOX Küppersbusch Özel Servisi, İstanbul Anadolu Yakası ilçelerine hizmet veren ekiplerimiz hızlı ve kaliteli hizmet için titiz çalışmalar gerçekleştirirler. Hizmet taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz seçenekler ile tüm gün evde beklemek zorunda kalmazsınız. Kartal Küppersbusch Özel Servisi,  elektronik ürünlere gerekli müdahaleyi yapacak teknik donanıma sahip elemanlarda oluşmaktadır. Gerekli bakım ve onarım çalışmalarımız müşterilerden alacağımız onay ile tamamlanır ve ürünleriniz adresinize teslim edilir.

IKINOX Kartal Özel Servisi, beyaz eşya servisi olarak beyaz eşyalarınızın montaj hizmetini eksiksiz olarak verilir. Sorunların büyümeden önlenebilmesi için elektronik eşyalarınıza düzenli bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Kartal IKINOX; Küppersbusch marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknikerler, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

IKINOX Özel Servis, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;


          İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

          Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

          Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

          Randevuya zamanında gideriz.

          Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

          Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız

Kartal IKINOX Acil Servis desteği %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Kartal Küppersbusch özel servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişimsayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım