Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Kartal Ariston Servisi
Kartal Ariston Servisi

Kartal Ariston Servisi

Kartal Ariston Servisi, 0216 606 0 840 günlük hayatımız da önemli yer teşkil eden ve büyük katkılar sağlayan beyaz eşyalarımızın arıza çıkarması durumunda hızlı ve etkin çözümler sunar. Kartal Ariston IKINOX özel servisi, çoğu ev aletlerinin bakım / onarım çalışmalarının yanında, Ariston termosifon, kombi servisi ve elektrikli şofben arızası ile yakından ilgilenen firmamız, bu ürünlerinde arıza yapması durumunda size en kaliteli hizmet sunar. Kuruluş aşamasından beri doğru hedef ve strateji ile hem ülke ekonomisine katkı sağlamak hem de binlerce kişiye istihdam sağlayarak sektörde hızla büyümektedir.

Kartal Ariston özel servisiIKINOX’un hizmet verdiği ürünler:

          Buzdolabı.

          Çamaşır makinesi.

          Bulaşık makinesi.

          Ocak, aspiratörler.

          Kombi.

          Kurutma makinesi.

          Ankastre cihazlar.


Kartal Ariston Beyaz eşya servisi için başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde sorun çıkması işleriniz aksaması demek. Özellikle buzdolabı ya da çamaşır makinesinin işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğar.

Örneğin; Buzdolabı alırken boyutu, özellikleri, az enerji harcaması kadar teknik servis performans ayarlarına dikkat edilmelidir. İyi bir buzdolabı kadar iyi bir servis ekibi de önemlidir. Kartal Ariston bu konuda size yardımcı olur.

Kartal Ariston Özel Servisi; Ariston marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanlarımızla kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Kartal IKINOX Acil Servis desteği %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Kartal özel servisi, hizmetlerimizden faydalanmakve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.


 


 


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım