Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Teka Servisi
Kadıköy Teka Servisi

Bir teknik servisin her şeyden önce kullanıcılar için elbette ki sorun yaşadığımız cihaza hızlı bir şekilde, kaliteli ve ekonomik çözüm bulması istenir. Biz de Kadıköy Teka Servisi olarak bu durumun son derece bilincinde hareket edip siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kadıköy Teka Özel Servisi Olarak Sizlere Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Kadıköy Teka Servisi olarak evinizde severek kullandığınız Tüm Teka markalı ürünler için hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet sağlayarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Buzdolabı, bulaşık makinesi, ankastre ocak, ankastre setleriniz, fırın ve mikrodalga fırınlarınızla ilgili yaşadığınız sorun ne olursa olsun bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak rahatlıkla sorununuz büyümeden sizi daha fazla sıkıntıya sokmadan bizden rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Biliyoruz ki bu cihazlar artık ev yaşantımızı kolaylıkla sürdürmek için son derece önemli olduğunun bilincinde olarak işinin uzmanı ekibimizle beraber etkili bir şekilde yardımcı oluyoruz. Gerekirse sorun yaşadığınız cihazınızı bakım, onarım ya da parça değişimi işlemleri için adresinizden telim alıp eskisinden daha iyi çalışır halde adresinize teslim ediyoruz.

Kadıköy Teka Servisi olarak sizlere verdiğimiz hizmetler tabi ki cihazınızın bakım, onarım ya da parça değişimi gibi işlemlerini tamamladıktan sonra bitmiyor. Eğer yaşadığınız sorunu tekrar yaşarsanız size garanti süremiz içinde tekrar ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz. Ayrıca adresinize gönderdiğimiz konusunda uzman ve işinin ehli teknik servis personellerimiz size cihazlarınızı daha uzun ömürlü kullanabilmeniz için de bazı dikkat edilmesi gereken kullanım şekillerinden bahsediyorlar. Verdiğimiz hizmette amacımız tamamen siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebeple de amacımız bizi sadece bir defa arayıp memnun kalmadığınız için bir daha aramayacağınız bir servis olmak değil, her zaman güvenerek, sonucunda memnun kalacağınızı düşünerek çağıracağınız bir servis olmaktır.

Kadıköy Teka Servisi Olarak Neden Bizimle Çalışmalısınız?

  • En kısa sürede yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  • Hızlı olmasının yanı sıra kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.
  • Aynı sorunun bir daha yaşanmayacağının garantisini vererek hizmet ediyoruz.
  • Servis personellerimizin de verdiği tavsiyelere uyarak cihazlarınızı daha uzun ömürlü kullanmanız için destek oluyoruz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım