Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kadıköy Elektrolux servisi
Kadıköy Elektrolux servisi

KADIKÖY ELEKTROLUX SERVİSİ

Elektrolux, dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir yere sahiptir. Elektrolux’un ürettiği tüm ürünleri teknolojinin son nimetlerinden faydalanılarak tamamen hayatı daha da kolaylaştırmaya  yönelik olduğunu görmekteyiz. Biz de Kadıköy Elektrolux servisi olarak, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre ocak ve setler, elektrik süpürgeleri gibi tüm elektrolux markalı cihazlar için servis hizmeti sağlamaktayız.

Kadıköy Elektrolux Servisi Olarak Sizlere Nasıl Hizmet Sunuyoruz?

Kadıköy Elektrolux servisi olarak size sadece bir telefon uzağınızdayız. Temennimiz tabi ki cihazlarınızda bir sorun yaşamamanız da olsa; dönem dönem çeşitli nedenlerle bazen basit kullanım hatalarıyla kullanılan cihazlarda sorun yaşanabiliyor. İşte biz de karşılaştığınız bu sorunu bir an önce ve etkili bir şekilde çözmek için siz değerli müşterilerimize konusunda tecrübeli uzman teknik servis personellerimizle hızlı, güvenilir, titiz ve güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Kapınıza kadar gelip cihazınızdaki sorunu mümkünse yerinde çözmeye çalışıyoruz. Mümkün değilse de kapınızdan telim alıp en iyi şekilde bakım, onarım ya da parça değişimi gibi işlemlerini sağlayıp yine kapınıza teslim ediyoruz.

Kadıköy Elektrolux servisi olarak aslında öncelikli tavsiyemiz cihazlarınızda sorun yaşamadan bize ulaşmanız ve bakımları için randevu almanızdır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi cihazları daha verimli ve uzun ömürlü kullanabilmemiz için hiç arıza yaşatmasalar bile yıllık bakımlarının yapılması gereklidir. Kullandığımız ve artık evlerin demirbaşları olan bu cihazlara yıllık bakım uygulayarak kullanırsak yarın öbür gün yaşayacağımız ciddi ve onarımı çok daha maliyetli olan bir arızanın da önüne geçmiş oluruz. Hatta belki de cihazımızı tamamen kullanılamaz bir duruma gelmekten de kurtarırız.

Kadıköy Elektrolux Özel Servisi Olarak İşte Bizi Seçmeniz İçin Nedenler:

  • Yaşadığınız sorunun bilincinde bir servis olarak en kısa sürede size yardımcı olmak için teknik servis personellerimizi adresinize ulaştırıyoruz.
  • Çalıştığımız teknik servis personellerimiz cihazlarınızla ilgili sorunları çözdükten sonra size cihazlarınızın kullanımında bazı püf noktalarından bahsederek bir daha sorun yaşamamanız için tavsiyelerde bulunuyorlar.
  • Sunduğumuz hizmet son derece güvenilir ve kaliteli olup diğer servislere göre de çok daha ekonomiktir.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım