Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

İstanbul GodStar Servis
İstanbul GodStar Servis


İstanbul Goldstar Servis

GoldStar Servisi Evinize yeni bir elektronik eşya alırken bazı özelliklere dikkat edersiniz. Garanti belgesinden İSO belgesine, elektrik tüketiminden kalitesine kadar geniş bir yelpazede inceleme yaparsınız. İnternet ortamında ve daha önce kullanmış olan kişilerden bilgi alışverişinde bulunursunuz. Sonuçta satın alacağınız ürün için hem bir maddiyat harcayacaksınız hem de zaman kaybedeceksiniz. Bu harcadığınız emeğin ürün ömrünü tamamlayana kadar karşılığını almak istersiniz. 


Goldstar Servisi

İşte bu bağlamda deneyimli personellerimiz ve son teknolojik ürünlerimiz ile biz Goldstar Servisiolarak karşınızdayız. İster beyaz eşya olsun isterseniz küçük ev aletleri olsun aldığınız ürünlerin teknik servisine özellikle dikkat etmenizi öneririz. Kullandığınız ürünler arızalandığında gönül rahatlığıyla arayacağınız servisimiz her daim hizmetinizdedir. 

İsterseniz biraz teknik servislerin görevlerinden bahsedelim. 

Çamaşır,  bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalar, küçük ev aletleri ile kombi ve klima gibi özellikli elektronik cihazlar evlerde en çok kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler ilk alındıklarında herhangi bir sorun çıkarmazlar. Ama zaman geçtikçe çeşitli sorunlarla karşılaşmaya başlarsınız. Sorun yaşamaya başladığınız zaman kolayca ulaşabileceğiniz, aramada tereddüt etmeyeceğiniz bir teknik servise ihtiyaç duyarsınız. Zaten teknik servisi bahsi geçen cihazlarla ilgili yapılan tüm işlemler olarak tanımlayabiliriz.


Goldstar Buzdolabı Servisi

Şunuda belirtmekte fayda var. Özellikle beyaz eşyaları klima ve kombi gibi cihazların tamiratı ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü bunların tamirinde yapılacak en ufak bir hata geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Bizler arızalanan elektronik aletleriniz ile ilgili tüm incelemeleri uzman personellerimiz yapıyor. Goldstar Servisi olarak; konusunda uzman olan teknik ekibimiz cihazların bakım, onarım ve montaj gibi birçok işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek cihazlarınızı sizlere çalışır bir şekilde teslim ediyoruz. Sizleri oluşan arıza hakkında en küçük detaya kadar bilgilendiriyoruz. Yapılacak, onarım veya parça değişimlerini sizin onayınız olmadan yapmıyoruz. Siz onayladıktan sonra alanında profesyonel ekibimiz en kısa sürede yapılması gereken tamiratı gerçekleştiriyor.

Biz Goldstar Servisi olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile yola çıktık. Güler yüzlü personelimiz, hızlı destek ağımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Ayrıca servisimiz, garanti süresi dolmuş ürünleriniz ilgili arızaları en uygun fiyattan hizmet almanızı sağlamaktadır.

Formun Üstü

Formun Al

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım