Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Çekmeköy Subzero Servisi
Çekmeköy Subzero Servisi

Çekmeköy Subzero Servisi

İstanbul’un en iyi firmaları arasında yer alan ÇEKMEKÖY IKINOX Özel Servisi olarak beyaz eşyalarınızın ilk günkü performansla çalışmasını sağlıyoruz. Teknik bilgi, tedarik desteği ile ekibimiz her daim sorunlarınıza çözüm olmaktadır. Hizmet verdiğimiz Subzero marka genel ürünler;

·         Ankastre mutfak cihazları.

·         Çamaşır makinesi.

·         Bulaşık makinesi.

·         Fırın.

·         Buzdolabı.

Beyaz eşyaların bakım, onarım ve tamir hizmetleri yapmaktadır. Tek buzdolabında iki farklı motorun bulunduğu Subzero buzdolapları İkili soğutma sistemi sayesinde dondurucu veya soğutucu bölmelerinde gıdaların saklanması için en uygun hava koşullarını oluşturuyor. Bu soğutucular, gıdaların yapısını ya da lezzetini koruyan bir mahzen olarak düşünmek daha doğru olur. Hayatımızdaki yeri tartışmasız paha biçilemez durumdadır. Çekmeköy Subzero Özel Servisi olarak güvenilir ayrıca yılların var ettiği tecrübe ile istediğiniz şartlarda yanınızda olmaktayız.

Çekmeköy IKINOX Servisimiz öncelikle restoranlar ve oteller gibi pişirme endeksi çok olan alanlarda hizmet verir iken, günümüz şartlarında kaliteli işlevsellik tutkunu özel hedef kitleye ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir. Bugün Subzero ailesinin bir üyesi IKINOX cihaz bakımında profesyonel ev kullanımına uygun hale gelmiştir.

Cihazlarına Çekmeköy Subzero çatısında beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İhtiyaç duyacağınız tüm beyaz eşya servisi, bakım, arıza, tamir gibi işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından en hızlı, 1 yıl garantili olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kalite sağlamlığı ile güvenle kullandığınız eşyalarınız artık en uygun fiyatlar ile Çekmeköy IKINOX  Servisi tarafımızdan yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz. Size bir telefon kadar yakınız

Güvenli Kalite ile buluşmanız amacıyla bizi arayın!

ÇEKMEKÖY Subzero Özel Servisi iletişim: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım