Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Çekmeköy Gaggenau Servisi
Çekmeköy Gaggenau Servisi

Çekmeköy Gaggenau Servisi

Çekmeköy Gaggenau IKINOX  beyaz eşya servisi olarak sizlere kaliteli servis hizmeti sunuyoruz. sizlere garanti süresi biten cihazlarınıza özel bakım onarım montaj tamir hizmeti veriyoruz.

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Çekmeköy’de ikamet eden müşterilerimize  her gün onlarca müşterinin hizmet talebine en hızlı şekilde servis hizmeti sağlamaktayız.

Çekmeköy IKINOX Özel Servisi olarak hizmetini verdiğimiz ürün çeşitleri:

·         Gaggenau Ankastre set.

·         Buzdolabı.

·         Derin dondurucu.

·         Çamaşır makinesi.

·         Kurutma makinası.

·         Bulaşık makinesi.

·         Fırın,ocak.

Çekmeköy Gaggenau Servisi IKINOX adı altında yıllardır hizmet veren firmamız, deneyim eşliğinde birikim kazanmış, eğitimli personeli ile beyaz eşyalarınızı ilk kullanmaya başladığınız günden itibaren oluşabilecek bütün arızalarda, doğru zamanda doğru müdahale ederek, müşteri mağduriyetini eksiksizce en kısa sürede gidermeyi amaç edinmiştir.

Çekmeköy Gaggenau Servisi; bakım arızalarını giderme hizmeti verdiğimiz gibi aynı zamanda Sizlerin de soru, öneri ve şikayetleriniz içinbir telefon kadar yakınız

Çekmeköy Gaggenau Servisi; son derece kaliteli bir hizmet verdiği gibi ayrıca müşterilerine karşı sorumluluk bilincini kaybetmeden çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamaya, fazlasıyla önem verip bunu başarmaktadır.

Cihazlarınızın daha uzun ömürlü olması için, devamlı bakım yaptıracağınız bir firma aramayın!


Sürekli memnun kaldığınız bir firmadan hizmet alarak, müşteri memnuniyetinin sonuna kadar yaşayın! Uzman veya alanında tecrübeli kişilerden hizmet almak için  firmamıza seçerek, bu isteklerinize cevap bulun!


Çekmeköy Gaggenau Servisi; müşterilerine son derece saygılı ve sadık bir şekilde çalışıp, herhangi bir aksaklık ve hizmet kusuru yaşatmamaya özen göstermektedir.

Çekmeköy Gaggenau Servisi iletişim: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Maksiweb