Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Whirlpool servisi
Beykoz Whirlpool servisi

Beykoz Whirlpool servisi 

0216 606 0 840


Amerikan beyaz eşya markası olan Whirlpool dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. 2014 yılında Whirlpoolİndesit markasını da satın aldıktan sonra Avrupa’nın hem en büyük beyaz eşya hem de küçük ev aletleri üreticisi haline gelmiştir. Whirlpool markası; dayanıklılığı, kalitesi, güvenirliliği ve geniş servis ağı ile bilinen önemli bir markadır.


Beykoz Whirlpool Servisi Olarak Hizmetlerimiz


1 asırı aşkın bir süredir üretim yapan Whirlpool markasının oldukça fazla sayıda satış noktası olduğu için bir o kadar da servis ağı vardır. Beykoz Whirlpool servisi olarak da biz Whirlpol markalı gerek büyük beyaz eşya gerekse küçük ev aletleri ile karşılaşabileceğiniz sorunlarda kısa sürede güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Her ne kadar Whirlpool dayanıklılığı ile bilinen bir marka olsa da elbette ki zaman zaman kullandığımız büyük beyaz eşya ve küçük ev aletlerin de çeşitli sebeplere bağlı olarak sorun yaşanabilmektedir.


Zaten en önemlisi sorun yaşanabilmesi değil, bu karşılaşılan soruna kısa sürede ve etkili çözüm bulunabilmesidir. Elbette ki markası ne olursa olsun büyük beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde bazen sorun yaşanabilir. Eğer kaliteli, hızlı ve güvenilir bir servisimiz yoksa yaşanılan sorun küçük çaplı bile olsa iş büyümektedir. Biz siz değerli Whirlpool kullanıcılarına Beykoz Whirlpool servisi olarak kısa sürede, etkili ve güvenilir hizmet sunmamızla tanınmaktayız. Büyük beyaz eşyalarda yaşadığınız sorunları yerinde ya da alıp size en kısa sürede teslim etme sözümüzle alıp bakım ve onarımını sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmet yasal sürelerin çok altında olup dayanıklılığı konusunda da garantilidir.


Neden Whirlpool Özel Servisi Olarak Bizi Seçmelisiniz?


  • Bize telefon numaralarımız ya da e-posta adresimizden sorununuzu iletip 24 saat içinde hizmet alabilirsiniz.
  • Hem büyük beyaz eşyalarınız hem de küçük ev aletleriniz için tarafımızdan aldığınız hizmet garantilidir.
  • Aynı sorunu 1yıl içinde tekrar yaşamanız durumunda ücretsiz olarak tarafımızdan tekrar hizmet alabilirsiniz.
  • Memnuniyetiniz için hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmamızın yanısıra diğer servislere göre çok daha ekonomik hizmet sunmaktayız.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım