Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Teba Servisi
Beykoz Teba Servisi

BEYKOZ TEBA SERVİSİ

Teba teknik servis hizmetlerini sunmuş olduğumuz İstanbul Beykoz bölgesinde müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran dokunuşlarla en kaliteli hizmetin dilediğiniz her an yanı başınızda olması için çalışıyoruz. Firmamız Beykoz Teba teknik servisi hizmeti vermeye başladığı dönemden bu yana geçen süre içerisinde her zaman kalitesi ile fark yaratmayı başarmıştır.

Beykoz Teba Servisini Seçmek Neden Sizin İçin Avantajlıdır?

Beykoz Teba Servisi olarak siz müşterilerimize teknik servis hizmeti verirken; bizden alacağınız servis hizmetinin diğer servislere göre çok daha hızlı ve kaliteli olacağını iddia ediyoruz.  Takdir edersiniz ki evlerde kullanılan ısıtma/soğutma sistemleri ve beyaz eşyalar en pahalı ve en çok kullandığımız cihazlardır. Bu cihazlarda yaşanabilecek sorunlar evin bütün iş akışını ve yaşantısını olumsuz yönde etkiler. İşte bu cihazlardan birinin bile işlevini yerine getirememesi durumunda ev içinde yaşadığımız sıkıntının bir an önce sonuçlanması için çalışılacak servisin kaliteli hizmet vermesi kadar, hızlı olması da bir o kadar önem taşır.

Beykoz Teba Servisi olarak bize sorununuzu iletmek için iletişim bilgilerimizden haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. Biz de talebinizi alır almaz 24 saat içinde adresinize ekibimizdeki uzman teknik servis elemanlarımızı ulaştırıyoruz. Herhangi bir sorun yaşamayıp bakım talebi iletmeniz durumunda da yine 24 saat içinde size uzman arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz. Yapılması gereken işlem her ne ise yardımcı oluyoruz. Parça değişimi, bakım ve onarım hizmetlerini en iyi şekilde sağlayıp cihazlarınızı daha uzun vadeli kullanmanız için tavsiyelerde bulunuyoruz. Sunduğumuz hizmet sonrasında da size ilettiğimiz anketlerde belirtip değerlendirme şansı sunuyoruz.

Siz Değerli Teba Kullanıcılarına Sunduğumuz Hizmetler

Beykoz Teba servisi olarak önceliğimiz tabi ki siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. 

  • Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi gibi cihazlarınızın eviniz için ne kadar önemli ve çalışmama durumunun ne kadar fazla sorun yaşatacağının bilincinde hareket ediyoruz.
  • Ekip arkadaşlarımızın ürünün sorununu anlayan uzman kişiler olmasına dikkat edip hızlı çözüm sağlamaları için gerekli donanımı sunuyoruz.
  • Cihazınızda yaşadığınız sorun her ne ise mümkünse aynı gün içinde çözümlenmesini sağlıyor ve sizleri bekletmemeye çalışıyoruz.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım