Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz Subzero Servisi
Beykoz Subzero Servisi

Beykoz Subzero Eşya Servisi olarak uzun yıllara varan tecrübe ile beyaz eşya servisi yapmakta olan firmamız, her modelde ve markada eşyalarınızın, gerek bakım onarım, gerekse orijinal parça değişim hizmetleri vermektedir. İstanbul’un birçok semtinde servis araçlarımız marifetiyle teslim alınan beyaz eşyalarınız, en kısa sürede tüm sorunları çözülmüş olarak evlerinize teslim edilmektedir. Güler yüzlü müşteri temsilcilerimizden alacağınız randevular çoğu zaman aynı gün içerisinde değerlendirilerek, müşteri mağduriyetinin önüne geçilmektedir. Yoğun emek ve teknik bilgiyi bir araya getiren firmamız en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet sunmaktadır.

Beykoz beyaz eşya servisi arama ihtiyacı oluştuğunda ilk yapmanız gereken şey, firmanın teknik kapasitesi ve ürettiği çözümlerin kalitesi olmalıdır. Çünkü binlerce lira tutarındaki beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımdan sonraki performansları servis seçimiyle alakalıdır. Firmamız tarafından bakım, onarım ve parça değişimi yapılan eşyalar arasında,

  • Çamaşır Makinesi
  • Buzdolabı
  • Bulaşık Makinesi
  • Elektrik Süpürgesi
  • Fırın
  • Set Üstü Ocak
  • Davlumbaz
  • Ankastre Ürünleri
  • Aspiratör
  • Kombiler yer almaktadır.

Firmamızda görev yapan uzman kadrolarımız, kullandıkları ileri teknolojiye ait arıza tespit cihazlarıyla en kısa sürede sorunların üstesinden gelmektedir.

 Beyaz Eşya Servisi Ararken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Beykoz beyaz eşya servisi veren firmalar arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar, kalıcı ve garantili çözümler olmalıdır. Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar yapmış olduğu tüm bakım, onarım ve parça değişimi işlemlerinde beyaz eşyalarınızın değerine uygun olarak kaliteli çözümler üretmektedir. 7/24 randevu kayıt sistemiyle en kısa sürede adreslerinize intikal eden uzman servis elemanlarımız, yoğun emek ve özenli çalışmalarla sorunlarınızı çözmektedir.

Beykoz Subzero beyaz eşya Özel servisi olarak müşteri memnuniyeti ilkesini kendine ilke edinmiş olan firmamız, İstanbul’un birçok ilçesinde en fazla tercih edilen servisler arasında yer almaktadır. Bu sebeple gösterilen yoğun ilgiye layık olabilmek adına kendimizi sürekli güncelleyerek tekniğimizi daha da ileri taşımaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek olan tüm sorunları çözmeye vakıf uzmanlarımız ve geniş servis ağımızla en uygun fiyatlarla bakım, onarım parça değişimi hizmetleri yapıyoruz. Firmamıza iletişim hatlarımızdan ulaşarak her türlü sorununuz hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Maksiweb