Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Beykoz İndesit servisi
Beykoz İndesit servisi

Beykoz İndesit Servisi

  Beykoz İndesit servisi gerektiğinde sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, uzun yılların verdiği tecrübe ve kurumsallığa verdiği önemle, sektörde lider firmalar arasında yer almaktadır. İndesit markaya sahip olan beyaz eşyalar ve elektrikli ev aletlerinin arıza, bakım ve garantili orijinal parça değişimlerinde hizmet üreten firmamız, teknik kapasitesi yüksek uzman personellerden oluşmaktadır. Her türlü soruna profesyonel bakış açısıyla kalıcı çözümler üreten teknik servisimizden 7 gün 24 saat randevu talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede verilen adreslerde olan servis araçlarımız, acil çözümlerle tüm sorunların üstesinden gelmektedir.


Beykoz İndesit servisi olarak İstanbul’un birçok ilçesinde kalite ve güvenin simgesi haline gelmiş olan firmamız, her geçen gün artan müşteri sayısına layık olabilmek adına, sürekli kendini geliştirmektedir. Büyük ekonomik bütçelere mal olarak edindiğiniz ve evlerinizdeki yaşam konforunu sağlayan eşyaların arızası, yaşamın normal akışını kötü yönde etkileyecek sıkıntılara sebebiyet vermektedir. Özellikle çalışan hanımlar açısından bir kâbus haline gelen beyaz eşya arızaları, firmamız tarafından aynı günde giderilmek suretiyle mağduriyetlerin önüne geçilmektedir.


Servislerde Uzun Süre Beyaz Eşya Bekletmeye Son Veriyoruz


Beykoz İndesit servisi hizmetlerinde en önemli özelliğimiz, evlerde önemli işlevlere sahip olan eşyaların bir an önce müşteri kullanımına geri kazandırmaktır. Bu sebeple birçok arıza, yerinde ve aynı gün çözümlenmektedir. Firma merkezimizde bakım ve onarımı yapılması gereken arızalarda ise çok kısa sürelerde kalıcı çözümler üretilerek serviste eşya bekletmeye son veriyoruz. İndesit marka beyaz eşya veya elektrikli ev eşyalarına sahip olan müşterilerimizin güvenle arayabileceği firmamız, ‘’çözümsüz sorun yoktur’’ ilkesinden hareketle, olağanüstü kalitede hizmetlere imza atmaktadır.


Beykoz İndesit Özel servisi ihtiyaçlarınızda, güvenilir kurumsal yapısı ve uzman personelleri ile kaliteli hizmetler sunan firmamızda, müşteriye özel servis seçenekleri yer almaktadır. Hizmet prensipleri arasında ilk sırada yer alan müşteri memnuniyeti ilkesi gereği tüm müşterilerimiz ayrıcalıklı hizmet görmektedir. İndesit marka beyaz eşyalarınızın en küçük bir sorununda dahi, firma iletişim numaralarını arayarak randevu alabilir, size özel avantajlı fiyat ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Kaliteyi ön planda tutan müşterilerimizin çözüm ortağı olarak her an yanınızdayız.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım